Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wyświetlanie
Forum PHP.pl > Forum > Bazy danych > MySQL
JOHNY
Witam mam pewien problem chyba z mysql ale nie jestem pewien. Zorbiłem stronke pare rzeczy opartych na mysql jak system newsow, prosta galeria i problem jest tego rodzaju ze po wpisaniu adresu ja oczywiście widze strone ale moi qmple nie - wyswietla im sie tylko samo logo a reszta im sie nie wyswietla.
Jaka moze byc tego przyczyna questionmark.gif No chyba ze w ustawieniach apache cos skopałem ale nic tam nie ruszałem sad.gif Help

I dlaczego w logach mi wywala blad 304 na home.php to czego nei chce wyswietlic
Bakus
1. Gdzie masz sytonę - u siebie na compie, czy u provaidera
2. Zobacz dokładnie w którym miejscu kończy się kod HTML wygenerowany przez skrypt
3. Może podasz adres - możliwe, że Twoi znajomi mają problem z przeglądarkami, a nie ty z bazą...
JOHNY
No strone mam u siebie. Mam publiczne IP także wszyscy widza co i jak. Mam inna strone u siebie i tez opiera zie na bazie i działa - ale dziwi mnie to ze ja widze a inni widza tylko logo.php a home.php nie chce wyswietlic.
Qmpel zostawil wlaczona stronke i dopiero po jakims czasie sie wgrala ale cos i tak jest nie tak nie mam zadnego pomyslu bo kod jest dobry sad.gif
http://asys.acid.md/abelite/pl/
i dlaczego mi wywala blad "GET /style.css HTTP/1.1" 404 1221 z css a dziala na stronie questionmark.gif

Edit

Już działa biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.