Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [strona] antyczne.com.pl
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
best
Witam,
Chciałbym, żebyście ocenili jedną z moich pierwszych stron. Zrobiłem ją dla swojego ojca, aby ściągać mu jakieś zlecenia.
Z tego co już wiem powinienem ją zrobić na div-ach, a nie na tabelkach więc o tym już nie piszcie winksmiley.jpg
Co można by jeszcze w niej zmienić?

Pozdrawiam
sagittariuspl
nie ma tu wiele do oceniania. grafika dosyć prota, kilka zdjęć. kodu mało. tabelki (ale to wiesz)
zastanawiam się też po co wstawiłeś ikonki zgodności z walidatorem? fajnie, że na nie zasłużyłeś, ale potencjalnego klienta to pewnie niewiele obchodzi biggrin.gif
Kildyt
Tabelki, tabelki... To i to ma swoje plusy i minusy.

Strona prosta jak napisał poprzednik.
Logotyp jest za wysoko. Jak ktoś otwiera stronę to musi się domyślać, gdzie jest jakaś nazwa strony. Ważne jest ustawienie nazwy w takim położeniu gdzie najczęściej pada wzrok internauty to otwarciu strony. Strona się brzydko kończy. Proponowałbym dać te wszystkie buttony na białe pole.

Ogólnie strona jest prosta ale przejrzysta. Jest to taka tematyka strony, która nie musi mieć jakiejś wypasionej grafy i bajerów.
Ogólnie stronka fajna. Jakbym szukał takiej firmy, to strona by mnie nie wiele obchodziła.
best
Trochę ją przerobiłem. Wpakowałem wszystko w div-y, zaokrągliłem trochę, wsadziłem buttony na tło. Jest trochę lepiej? Strona
Kildyt
Hmm, dużej zmiany to nie robi, ale zawsze coś. Design nie wygląda na profesjonalny, ale sądzę, ze nie jest to ważne na takiej stronie. Tylko te logo bym niżej dał.
DeyV
Ładnie, czytelnie, dobrej jakości zdjęcia.

Jak na jedną z pierwszych stron - rewelacja.

Gdyby chcieć to rozwijać - zacząłbym od działu galeria, gdzie pierwsza strona - kategorie - działa nieco odstraszająco i nie wiadomo tak naprawdę - co robić dalej. Ikonki w stopce są zdecydowanie zbyt duże i rzeczywiście - zastanowiłbym się nad ich sensownością.
best
Dzięki za konstruktywne opinie winksmiley.jpg Dzięki wam strona sporo zyskała na wyglądzie od początku jej istnienia. Cieszy mnie to, że nie wygląda już tak tragicznie smile.gif

DeyV jak byś zmienił tą pierwszą stronę działu galeria? Jakieś pomysły? Może po jedniej miniaturce mebla z każdego rodzaju z podpisem?
Kisiol_Ent
Staremu pewnie sie podoba, niech Ci kas eodpali i rob nowa strone zeby sie rozwijac;d
Kreton
Ehh, nie odkopuj takich sucharów. Szczególnie, że nie masz nic ciekawego do powiedzenia.
haponiuk
Mi się podoba, tylko w menu jak rozwijam dział galeria to podkategorie też zrobiłbym do prawej
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.