Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [strona] dziennikinternetowy.yoyo.pl
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
freesbe
Witam,
proszę o ocenę strony http://www.dziennikinternetowy.yoyo.pl oraz przede wszystkim projektu którego ona dotyczy - Dziennika Internetowego /wymagane PHP w wersji 4/ smile.gif
Daimos
a gdzie przyklad dzialania na stronie?
i dokumentacja nazywasz: ť opis możliwości projektu? smile.gif
a ja nie umiem uruchomic i skad mam sie dowiedziec snitch.gif winksmiley.jpg
php programmer
Cytat
Dziennik Internetowy - najlepszy sposob na zarzadzanie szkola, uczniami i ocenami


Jasne winksmiley.jpg
starach
No i co my ci mam tutaj sprawdzić ? Poprawność kodu ?
Jeśli jest to zaproszenie do wspólnego developeing-u projektu to bardzo kiepsko zaplanowane. Od razu na pierwszy rzut oka jeśli chodzi o strukturę katalogów to nasuwa się pytanie czy nie mogłeś tego jakoś lepiej nazwać.

Pomysł dobry ale niedopracowany.

OT: Ale referacik walnąłem ostatnio jakoś nie mogę zdążyć przed zamknięciem wątku żeby coś napisać to sobie teraz trochę odbiłem tongue.gif
Zajec
Z tą reklamową to naprawdę nieźle całość wygląda... http://images30.fotosik.pl/7/e754e625cbea52fe.png
freesbe
Cytat(my salsa @ 25.06.2007, 14:05:38 ) *
a gdzie przyklad dzialania na stronie?

właśnie się tworzy - najdalej jutro wieczorem będzie dostępny winksmiley.jpg

Cytat(my salsa @ 25.06.2007, 14:05:38 ) *
i dokumentacja nazywasz: ť opis możliwości projektu? smile.gif

napisane jest, że to wersja rozwojowa i na razie dostępny jest tylko opis... dokumentacja też niedługo będzie, tylko najpierw ją trzeba napisać winksmiley.jpg

Cytat
Od razu na pierwszy rzut oka jeśli chodzi o strukturę katalogów to nasuwa się pytanie czy nie mogłeś tego jakoś lepiej nazwać
Pomysł dobry ale niedopracowany.

konkrety proszę a dopracuję smile.gif w końcu po to zawracam Wam głowę tongue.gif biggrin.gif

Dzięki za wszystkie uwagi smile.gif
Zajec
Cytat(freesbe @ 26.06.2007, 08:57:54 ) *
konkrety proszę a dopracuję smile.gif w końcu po to zawracam Wam głowę tongue.gif biggrin.gif

Wyraziłem się nie konkretnie? Nawet screena dałem :-)
freesbe
Cytat(Zajec @ 26.06.2007, 09:17:03 ) *
Wyraziłem się nie konkretnie? Nawet screena dałem :-)

ba biggrin.gif nawet bardzo konkretnie winksmiley.jpg tylko na razie niestety tak zostanie, dopóki nie dorobię się płatnego i profesjonalnego konta z domeną winksmiley.jpg

Cytat(my salsa @ 25.06.2007, 14:05:38 ) *
a gdzie przyklad dzialania na stronie?

Wszystko dla Ciebie tongue.gif Kliknij na link "Demo" w górnym menu winksmiley.jpg
kwiateusz
no to masz błąd w module nauczyciela jak dodaje sie nie obecność to dodaje się ona 2 razy

no i powinna być opcja że wychowawca bez zgłoszenia rodzica możw usprawiedliwić jakieś godziny
freesbe
Cytat(kwiateusz @ 26.06.2007, 11:05:44 ) *
no to masz błąd w module nauczyciela jak dodaje sie nie obecność to dodaje się ona 2 razy

postaram się jak najszybciej naprawić ten bład winksmiley.jpg dzięki za spostrzegawczość winksmiley.jpg

Cytat(kwiateusz @ 26.06.2007, 11:05:44 ) *
no i powinna być opcja że wychowawca bez zgłoszenia rodzica możw usprawiedliwić jakieś godziny

masz rację - przyjmuję to jako propozycję i wprowadzę jak najszybciej biggrin.gif
Zajec
Cytat(freesbe @ 26.06.2007, 12:49:56 ) *
ba biggrin.gif nawet bardzo konkretnie winksmiley.jpg tylko na razie niestety tak zostanie, dopóki nie dorobię się płatnego i profesjonalnego konta z domeną winksmiley.jpg

Wątpię już, czy widziałeś ten screen. Nie chodzi o sam fakt istnienia reklamy, tylko że przez nią nie można menu użyć :-|
freesbe
Cytat(Zajec @ 26.06.2007, 12:50:27 ) *
Wątpię już, czy widziałeś ten screen. Nie chodzi o sam fakt istnienia reklamy, tylko że przez nią nie można menu użyć :-|

owszem widziałem smile.gif a menu można użyć biggrin.gif w prawym górnym rogu jest strzałka (czerwona lub czarna) którą się klika i reklama się zwija... smile.gif
kwiateusz
I dlatego dziękuje programistą za adblocka do Firefoxa smile.gif
freesbe
Cytat(my salsa @ 25.06.2007, 14:05:38 ) *
i dokumentacja nazywasz: ť opis możliwości projektu? smile.gif

a propos dokumentacji - czy może być coś w ten deseń questionmark.gif (w dziale dokumentacja oczywiście - do wyboru html/pdf smile.gif )

/http://www.dziennikinternetowy.yoyo.pl/docs/nauczyciel/index.html/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.