Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] www.mbieszczady.za.pl
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
mir123bych
http://www.mbieszczady.za.pl

Proszę o ocenę startującego serwisu o pięknych Bieszczadach. Do sukcesu daleka droga, ale myślę że Wasze opinie będą złotymi wskazówkami. Krytyka mile widziana ;-)
Moli
Nie wiem czy to przez aliasy, czy masz jakiś darmowy serwer. Ale te reklamy na strasznie wkurzające, lepiej zainwestuj w domene/serwer. Przy wyłączonym JS, menu się nie wyświetla. Wygląd jest brzydki, nie ma topu.
sticker
+: brak

-:
* strona główna , menu font beznadzejny i jego położenie też ni przypiął ni wypiął
* ramki ohmy.gif
* reklamowisko z niestandardowymi nazwami (nie mozna zablokować od razu adblockiem biggrin.gif), i co to jest serwis o bieszczadach czy tv polsat podczas megahitu ?
* galeria lipa
* co z tego że są szlaki jak nie ma mapy szlaków


Nie no nie chce mi sie juz na to patrzeć.. Layout do kosza, content ubogi, gdzie ten "portal" ma jakies noclegi tudzież inne gadżety które przyciągną ludzi na strone ?
Ocena 1/10
Zajec
Tragedia.

Minusy:
1) Brak DOCTYPE
2) <meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 5.0">
3) Przestarzałe znaczniki: center, font
4) Niesemantyczna budowa: table do szkieletu, menu nie zrobione jako lista
5) Ramki
6) W środku kodu takie coś: </body></html>
7) Reklamy paskudne

Bieszczady może i piękne, ale strona o nich beznadziejna.
JaRoPHP
Po takiej "reklamie" w Bieszczady bym nie pojechał. Na szczęście znam te górki i wiem czego się po nich spodziewać - niestety strona nijak nie oddaje atmosfery.

Błędy zostały wytknięte - zauważyłem, że galeria jest nie z tego serwisu (na fotkach napis: www.bieszczady.pl).

Przed Tobą dużo, naprawdę dużo pracy...
haponiuk
kiepski zielony kolor
SHiP
usun front page i zmontuj to sam bo ten kod to porażka

Co do wyglądu to lekka pustka graficzna. Loga jeszcze nie udalo mi się zobaczyć...
mir123bych
heh serwer, domena to podstawa… A czy wygląd (szablony) może być poza usterkami kodowymi? Czy macie jakieś lepsze propozycje? Np. jakaś fajna stronka na której mógłbym się wzorować?
Cysiaczek
Wywal tą reklame LOT, bo gdybym kiedyś szukał informacji o bieszczadach i trafił na Twoją stronę, bo wyszedłbym po 3 sekundach z urazem do Ciebie jak i do szanowanej polskiej firmy lotniczej.
mir123bych
one są losowe snitch.gif i to za.pl je serwuje. Jak zmienię serwer a co za tym idzie statystyki będzie naprawdę fajnie, tylko że jestem zielony i mogę się tylko cenami sugerować :/ a wolał bym otrzymać jakieś rzetelne informacje, bo cena staje sie drugorzędna jeżeli funkcje oraz możliwości są wystarczająco bogate.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.