Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] Strona Arsenalu FC
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
Betinho
Postawiona na php-fusion -> www.gunners.com.pl tongue.gif
kwiateusz
nie zamierzam oglądać... już sam splash wstępny gdzie sie drą mnie zdenerwował wystarczająco, dziękuje
-2/10
angel2953
Primo: intro jest okropnie denerwujące, nie wspomnę o braku możliwości jego pominięcia, a poza tym nie lubię jak mi coś zagłusza muzykę z winampa.
Secundo: Zobacz co mówi walidator W3C
kraski
heheh przeciez po rejestracji macie do wyboru wiele innych szablonow wiec dlaczego nie ocenicie skryptów które są wgrane?
webdice
Cytat(kraski @ 6.04.2007, 22:46:41 ) *
heheh przeciez po rejestracji macie do wyboru wiele innych szablonow wiec dlaczego nie ocenicie skryptów które są wgrane?


Żartujesz sobie, no nie? Mamy oceniać to że wrzuciłeś na serwer i zainstalowałeś gotowy skrypt? Co do oceny szablonu, nie podoba mi sie układ strony (lewa, środek, prawa), a szczególnie że jest to w tych ramkach. Menu musiałem szukać na stronie, jakoś dziwnie ukryte. Logo nijak łączy się z resztą strony.
Riklaunim
mi wyświetla stronę w iso-8859-1 smile.gif poza tym wygląd nie zachęca. Napchane pierdół i ozdóbek, buttonów i bannerów tongue.gif np. "Radio" co to ma do strony o klubie piłkarskim. Poza tym korzystasz z różnych skryptów - forum to phpBB - CMSy takie jak PHP-Fusion są po to by korzystać z jednego konkretnego rozwiązania a nie 10 różnych niezintegrowanych.

Daleko temu do poprawnej strony.
kraski
Cytat(webdicepl @ 6.04.2007, 23:34:33 ) *
Żartujesz sobie, no nie? Mamy oceniać to że wrzuciłeś na serwer i zainstalowałeś gotowy skrypt? Co do oceny szablonu, nie podoba mi sie układ strony (lewa, środek, prawa), a szczególnie że jest to w tych ramkach. Menu musiałem szukać na stronie, jakoś dziwnie ukryte. Logo nijak łączy się z resztą strony.



bo masz większą rozdzielczość niż osoba która robiła tą stronę. Hehehe, czy ty to nazywasz tylko wrzuceniem na serwer i zainstalowaniem ? Skrypty które zostały zainstalowane do php-fusion'a i ta ilość działów około 1100. Czy to jest nic, jeżeli na dole widnieje napis powered by php-fusion, wg. mnie to jets najlepszy cms do robienia stron internetowych (darmowy) oczywiście można zrobić samemu lepszy.
webdice
Cytat(kraski @ 6.04.2007, 22:46:41 ) *
heheh przeciez po rejestracji macie do wyboru wiele innych szablonow wiec dlaczego nie ocenicie skryptów które są wgrane?


Cytat(kraski @ 7.04.2007, 21:35:46 ) *
bo masz większą rozdzielczość niż osoba która robiła tą stronę. Hehehe, czy ty to nazywasz tylko wrzuceniem na serwer i zainstalowaniem ? Skrypty które zostały zainstalowane do php-fusion'a i ta ilość działów około 1100. Czy to jest nic, jeżeli na dole widnieje napis powered by php-fusion, wg. mnie to jets najlepszy cms do robienia stron internetowych (darmowy) oczywiście można zrobić samemu lepszy.


Ewidentnie autor poprosił o ocenie skryptów. Nie rozumiem o co Ci chodzi z rozdzielczością, co ma rozdzielczość do mojej wypowiedzi?
lulek2
fajna strona sporo ciekawych informacji
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.