Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] Strona sklepu sportowego
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
gWd
www.abcsurf.pl

Poszę o opinie w szególności na temat kodu, którego jestem autorem. Poza tym funkcjonalność i grafa.
Strona testowana pod FF 1.5, Opera 9.10, MSIE 7
Tylko proszę zignorować kod treści wiadomości i treści opisu towaru, bo to jest wstawiane przez usera i zwykle jest po edycji w Wordzie.

Jeśliby komuś chciało się pobawić przy bezpieczeństwie strony, to byłbym niezmiernie wdzięczny.

Pod Opera nienalepiej dziala javascript na stronie startowej (górne menu), ale nie wiem dlaczego :|
vip3r
ladnei wykonales grafike. Logo mi sie najbardziej podoba. Ocena grafiki 8-10
Nie ma zadnych bledow i to jest plus. Ladnei bezblednie napisany kod. Ocena kodu 8/10. W sumie oceniam strone 8/10. Pozdro
Pilsener
Strona ładuje mi się 5 minut, widzę samą grafikę, nie widzę treści. Strona nie mieści mi się na ekranie, wywala też jakieś błędy dżawa-skryptu.
Turgon
Znalazłem błąd. Wchodzę do Lifestyle i do czapek. Chce teraz wejść na smycze i nie mogę.
vip3r
hmmm. u mnie jak wchodze to jest ok.
Turgon
Korzystam z FF 2.0 i nie działa.
sf
Jak dla mnie strona nie jest przyjazna dla użytkownika, bardziej takie dzieło z tego wyszło jak chodzi o pierwszą stronę.

No i prezentacja produktów odstaje BARDZO graficznie od reszty, po prostu poziom o wiele niższy.
gWd
Cytat(Turgon @ 22.01.2007, 14:34:45 ) *
Znalazłem błąd. Wchodzę do Lifestyle i do czapek. Chce teraz wejść na smycze i nie mogę.

Dzieki Turgon za info. Okazało się, że w FF element menu został przykryty przez inną warstwę, dlatego linki nie działały. Wystarczyło wyciągnąć to menu na wierzch z-index'em.
Mam tylko nadzieję, że nic się nie zepsuło.
eS...
OMG, to bardziej wygląda jak grafika niż strona CHAOS i nic więcej ...
vip3r
Cytat(Turgon @ 22.01.2007, 14:34:45 ) *
Znalazłem błąd. Wchodzę do Lifestyle i do czapek. Chce teraz wejść na smycze i nie mogę.


Byc mzoe masz zla przegladarke.
DeyV
Mały błąd w koszyku.

Dodaje do koszyka 2 produkty. następnie usuwam je przy pomocy przycisku po prawej stronie produktów.
Na tym samym ekranie klikam "Zamów".

Przechodzę na ekran zamówienia, tyle że jako zamawiane produkty wyświetlają mi się właśnie te, które przed chwilą usunąłem, tyle tylko, że z ilością 0 sztuk.

2 mały błąd. Wpisuje coś w szukaj, i naciskam enter. Nie działa - muszę klikać.

3. jeśli już muszą być na stronie PDF'y, to niech otwierają się w nowym oknie.
Albo jeszcze lepiej - niech najpierw otworzy się jakaś strona, która mi powie, że mogę otworzyć sobie PDF.

Sam design nierówny. Kolo bardzo dobrze przygotowanych elementów (niektóre ikony, buttony, niektóre tekstury) są elementy zupełnie do nich nie pasujące, zbyt proste i prymitywne.

No i zbyt często wyświetlają się takie, puste ekrany: http://www.abcsurf.pl/index.php?modul=towary&kat=100
vip3r
Cytat(DeyV @ 22.01.2007, 20:31:39 ) *
No i zbyt często wyświetlają się takie, puste ekrany: http://www.abcsurf.pl/index.php?modul=towary&kat=100


Prawdopodobnie dlatego, ze nie zdazyli tego zrobic.
1010
Moim pierwszym odczuciem było zagubienie. Nie wiedziałem na co patrzeć...
tomeck
graficznie bardzo ladnie, widac ze sie postarales i pasuje do tematyki stronki, ale moim zdaniem przyćmiewa ona tresc stronki, jakos tak chaotycznie tongue.gif
sagittariuspl
świetny design! choć trochę jak na sklep to przeładowany, aby zobaczyć produkty trzeba przewinąć stronę i menu trochę w nietypowym miejscu, ale mimo to bardzo mi się podoba. goog job
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.