Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [layout] Strona galerii obrazów
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
ano
Proszę o ocenę layoutu dla galerii obrazów:
http://an0.webd.pl/temp/galeria/la_scala-ost.jpg (600kb)
Całość byłaby oparta na Ajax'ie.
trucksweb
biggrin.gif troche wypukla ta ramka ale ogolnie super:
9,5/10
ano
W sumie to kilka osób mi na to zwróciło uwagę, trochę ją próbowałem wyprostować, ale cóż.. winksmiley.jpg Może to przez ogniskową aparatu? Próbowałem kilka razy zrobić to zdjęcie, z większej i z mniejszej odległości ale cały czas było podobnie...
Jeszcze jedno: po prawej stronie, na stronie głównej zamiast tych miniaturek obrazów znalazły by się miniaturki zdjęć tego sklepu.
Turgon
Ładne, ale mam kilka uwag.
Pasek Witaj jest za gruby! Napis La Scala jest też za duży. I czy ten napis widok strony głównej będzie normalnie biggrin.gif?
ano
Cytat(Turgon @ 30.12.2006, 12:07:25 ) *
Ładne, ale mam kilka uwag.
Pasek Witaj jest za gruby! Napis La Scala jest też za duży. I czy ten napis widok strony głównej będzie normalnie biggrin.gif?

Po przejściu na podstronę "witaj!" znikałoby, zamiast niego pojawiał by się pasek z nazwą podstrony, byłby on mniejszy pod wspomnianego paska ze słowem "witaj!".
Nie, "napis widok strony głównej " nie będzie wyświetlany.

Aha, z tego co widzę to będe musiał wogóle tą całą ramkę zmniejszyć, ponieważ pod 1024x768 trzeba przewijać stronę w dół, żeby wszystko zobaczyć (strona miałabyć widoczna na 'jednym ekranie').
Balas
Ta ramka psuje wszystko, zamiast bawic sie w zdjecia poszukaj moze wsrod darmowych grafik winksmiley.jpg
vip3r
Moja ocena to 9/10
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.