Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ksiega goscie php z HTML
Forum PHP.pl > Forum > Przedszkole
filipsony
Witam wszytskich i zwracam sie z prozba o pomoc. moja strona www opiera sie na html jednak chcem umiescic na niej ksiege gosci w php
jak mam tego dokonac, gdyz chcem aby ksiega otwierala sie w srodku witryny tzn zachowujac szate graficzna itp
czy jest mozliwe otwarcie strony php w istniejacej stronie w html?
jesli nie ma takiej mozliwsc jak mam skonfigurowac kod z podstrona dla ksiegi
jesli ktos jest na silach i moze mi to wyjasnic bede bardzo wdzieczny
z gory dziekuje za informacje
uli
Oczywiście że się da.

Jednak opisałeś zbyt lakonicznie problem, poza tym jeśli nie znasz php to najpierw kurs:

Kurs php

potem księga gości:

Szukaj w Google

dla przykładu taka:

Przykładowa księga

PS. A poza tym BŁĘDY, BŁĘDY i jeszcze raz BŁĘDY!!

  1. <?php
  2. function popraw() {
  3.  
  4. global $slowo1, $slowo2;
  5.  
  6. $slowo1 = eregi_replace('chcę','chcem',$slowo1);
  7. $slowo2 = eregi_replace('prośba','prozba',$slowo2);
  8. }
  9. ?>

smile.gif
filipsony
sprawa wyglada tak ze ja mam juz ksiege i ciala poprawnie, ale nie chem zeby otwierala mi sie w nowym oknie tylko wewntz witryny. php u mnie jest bardzo ubogi ale moje wiadomosci wystarczaja zeby moderowc ksiega. poza tym ten dzial chyba temu jest poswiecony (przpomne jego nawe PRZEDSZKOLE) napisalem tu bo szukam rady a nie inforacji ze mam od kursu zaczac exclamation.gif
uli
Cytat(filipsony @ 23.10.2006, 12:11:31 ) *
sprawa wyglada tak ze ja mam juz ksiege i ciala poprawnie, ale nie chem zeby otwierala mi sie w nowym oknie tylko wewntz witryny. php u mnie jest bardzo ubogi ale moje wiadomosci wystarczaja zeby moderowc ksiega. poza tym ten dzial chyba temu jest poswiecony (przpomne jego nawe PRZEDSZKOLE) napisalem tu bo szukam rady a nie inforacji ze mam od kursu zaczac exclamation.gif


Sprawa wyglada tak ze ja mam juz ksiege i dziala poprawnie, ale nie ch zeby otwierala mi sie w nowym oknie tylko wewnątrz witryny. Php u mnie jest bardzo ubogi ale moje wiadomosci wystarczaja zeby moderowc ksiega. Poza tym ten dzial chyba temu jest poswiecony (przpomne jego nazwe PRZEDSZKOLE) napisalem tu bo szukam rady a nie inforacji ze mam od kursu zaczac exclamation.gif

To na początek.
Tak to jest dział Przedszkole. W związku z tym powinieneś przeczytać Reguły .

Poza tym, nie oczekuj że ktokolwiek napisze Tobie gotowy skrypt i wstawi go na stronę, skoro nawet nie jesteś łaskaw przytoczyć KODU swojej strony i miejsca, gdzie chcesz to wstawić!

I poczytaj o funkcji Include, bo tylko taką dostaniesz odpowiedź nie przedstawiając żadnych danych
filipsony
spoko wiec moze znajdzie sie ktos kto mi z tym pomoze na priv
bede za to wdzieczny i napewno umieszcze o tym info na stronie
ps te czerwone znaki to tylko i wylacznie czepanie sie i literowki mialem tylko 1 na napisanie posta przed wybraniem sie do pracy exclamation.gif

a moje gg to 2819867 (niewidoczny) jak bedzie ktos chcial pomoc exclamation.gif
pozdrawiam

eh pogrzebalem, poczytalem i sam sobie poradzilem biggrin.gif
i w zasadzie starczyla znajomosc HTML
dziekuje wszystkim za zainteresowanie exclamation.gif
pozdrawiam sony
1010
Cytat
spoko wiec moze znajdzie sie ktos kto mi z tym pomoze na priv

cuda się zdarzają - ale nie warto na nie liczyć
Cytat
bede za to wdzieczny i napewno umieszcze o tym info na stronie

pewnie zaraz sie wszyscy rzucą - może do pracy oferowanej by to wrzucic?
Cytat
ps te czerwone znaki to tylko i wylacznie czepanie sie i literowki

po pierwsze... aż literówki
po drugie... trzeba się "czepiać" - może dzięki nam ktoś wreszcie jakieś dyktando dobrze napisze?? wtedy będę dumny ;p
Cytat
mialem tylko 1 na napisanie posta przed wybraniem sie do pracy exclamation.gif

jak tak piszesz w pracy to współczuje twojemu pracodawcy...
php programmer
Cytat
jak tak piszesz w pracy to współczuje twojemu pracodawcy...


Nie no bez przesady, a ty w pracy ciurkiem wykonujesz swoją robotę?
To jest nawet fizycznie niemożliwe dla mózgu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.