Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Centroplast [www]
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
envp
Witam, moim zadaniem było napisanie bardzo przejżystej strony, bez "fajerwerków", która działała by w IE, FF, Operze na 800x600. Proszę o ocenę i ewentualne uwagi, co mogłoby jeszcze poprawić czytelność tego www.

oto link : Centroplast.pl
gszesiek
co do wyglądu:
kolor ramek i czcionki podoba mi się
ale z tymi kreskami to trochę przegięcie smile.gif
chyba powinieneś dodać jakieś menu poziome
s_w_ir
Ciekawie, mi się podoba, ale ciężkie(plikowo).
Dlaczego 'chcesz wiedzieć więcej' jest grafiką?OMG
trucksweb
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
grafika: -10/10

-nie wiem co mozna zaliczyc do + w designie ? nawet zdjecie mnie wnerwia.
Na stronie spedzilem doslownie 3s !
takie strony robiono 20lat temu gdy jeszcze sieci nie bylo. Kod to zupelnie inna bajka - ja oceniam grafike i pomysl.
ano
Mi tak samo ta strona się 'podoba' jak Trucksweb'owi -
marna grafika - po co te ukośne kreski? to ma być rodzaj kraty? winksmiley.jpg Logo, a właściwie jego brak. Napisy: Baseny, Sauny, Groty solne - po co im dałeś taki mocny cień? Nieestetycznie to wygląda.

Co z tego, że kod wygląda nawet dobrze, którego odwiedzającego to interesuje? Dla twoich gości ważna będzie efektowna grafika (np wstawki flash z bombelkami w wodzie winksmiley.jpg ).

Ogólnie ocena 2/10
Prph
@ano: a mnie akurat wstawki flash wkurzaja i robienie jakis glupich babelkow w wodzie nadaje sie do stron dla dzieciakow. Do czego takie babelki moga sluzyc?

Adrian.
envp
Cytat(envp @ 20.10.2006, 17:17:11 ) *
Witam, moim zadaniem było napisanie bardzo przejżystej strony, bez "fajerwerków"...
oto link : Centroplast.pl



no comments
ano
Cytat(Prph @ 21.10.2006, 12:33:28 ) *
@ano: a mnie akurat wstawki flash wkurzaja i robienie jakis glupich babelkow w wodzie nadaje sie do stron dla dzieciakow. Do czego takie babelki moga sluzyc?

Adrian.


Zauważ, że potencjalni klienci będą mieli powyżej 35 lat. Dla takiej grupy odbiorców nie liczy się zgodność ze standartami xhtml 6.9 tylko efektowność strony - coś się porusza, jakieś dźwięki wody w tle - to ich przyciągnie, a nie zupełnie statyczna strona zrobiona bez jakiegokolwiek wyrazu, zrobiona bez polotu.
Nie mówię, że strona nie ma być zgodna z xhtml - myślę, że to już powinno przyjąć się za standart (być powszechne). Można zrobić ładnie wyglądającą strone, a przy tym funkcjonalną.
Strona narazie nie ma żadnego akcentu - ani ciekawego logo, ani fajnej grafiki - jest anonimowa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.