Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [layout] Strona gimnazjum
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
ano
Cześć!
Daje do oceny layout strony Gimnazjum nr 40 z Wrocławia: http://img179.imageshack.us/img179/7831/gim40xv7.png
Dodatkowo proszę napisać swoją ocenę w skali 1 do 10.

Możliwe, że kilka elementów zostanie zmienionych, jednak nie będą to znaczne zmiany.
gszesiek
zmień logo, nie każdy ma monitor 17 i rozdzielczość 1024X768
dr_bonzo
Bialy text na zoltym tle jestnieczytelny.
Stopka tez.
Powiekszylbym te buttoniki w topie po prawej.
Master Miko
A mi się podoba - nawet ten biały tekst na żótym smile.gif
Całkiem nice winksmiley.jpg

Ocena 8/10

+ Prostota
+ Motyw przewodni - miły dla oka (żółty i szary) - mógłbyś tylko zrobić go bardziej pastelowym
+ ładne zdjęcie

- "ładne zdjęcie" jest za duże - pomyśl o skalowaniu
- dolna stopka jakoś nie wygląda... może ją przebuduj?
SHiP
Ładna ale bije po oczach kilka błędów kolorystycznych,

- za mały kontrast w menu -> zmien biale napisy na ciemne siwe(lub grantatowe) bo nic sie przeczytac nie da
- za maly kontrast w stopce -> siwy tekst na siwym tle? chyba żartujesz...
- logo mozna zmniejszyć o połowe(wysokosc), przestawić napisy i bedzie lepiej
ano
Cytat(SHiP @ 8.10.2006, 20:48:21 ) *
Ładna ale bije po oczach kilka błędów kolorystycznych,

- za mały kontrast w menu -> zmien biale napisy na ciemne siwe(lub grantatowe) bo nic sie przeczytac nie da
- za maly kontrast w stopce -> siwy tekst na siwym tle? chyba żartujesz...
- logo mozna zmniejszyć o połowe(wysokosc), przestawić napisy i bedzie lepiej


1. Napisy w menu mają kolor #000, a tło to #fff, więc nie wiem o co chodzi z tym kontrastem? snitch.gif
2. Stopka zostanie zmieniona na mniejszą i lepiej przemyślaną
3. Top zmniejszyłem: http://img349.imageshack.us/img349/1107/gi...jszefotohn7.png

4. Może pojutrze pokaże wam już 'pociętą' stronę winksmiley.jpg
SHiP
Cytat(ano @ 8.10.2006, 21:14:03 ) *
1. Napisy w menu mają kolor #000, a tło to #fff, więc nie wiem o co chodzi z tym kontrastem? snitch.gif


Chodzi mi o te zółte pola z białym tekstem...
UDAT
9/10

- za mały kontrast.
- prawie nie widać "cms: CORE CMS".
- zrób płynniejsze przejście po lewej stronie i na górze żółtego podkładu ( tego pod "Strona główna" )
- Wyprostowałbym lewą stronę loga ( przy czym to sprawa gustów ).

Strona bardzo mi się podoba, chociaż ciut za jaskrawa.
ano
OK, strona już jest przerobiona na xhtml:
http://an0.webd.pl/temp/gim40
i jak?

Aha, nie mam za bardzo pomysłu na tą stopkę :/
Luke_Star
Mnie pasuje smile.gif i tak lepsza niz 95% stron szkolnych jesli chodzi o grafike. U mnie w szkole jakis lebiec ukulal jakas tandete i swieci, ale za cholere nie mam ochoty zrobic cos lepszego wiec podziwiam twoje zaangazowanie
1010
Luke Star - popierm jego zdanie.
Luciano
Bylo by fajnie jakbys to zdjecie szkoly w topie uczynil mniej ziarnistym. Warto by bylo wyostrzyc nieco kolorki.. piekny blekit nieba plus podkolorowane mury szkoly doskonale zlewajace sie z layoutem strony.
gszesiek
czy to menu ma tak latać (jak najadę kursorem - to się przesuwa, jeśli to zamierzone (pewnie tak) to może niech troszkę więcej się przesuwa i nie robi wrażenia przypadkowego)
pozdrawiam
hwao
Bardzo ładnie, ale zastanawia mnie co będzie tłem - czy może całość będzie taka "wyrwana".

Cały desgin pasuje do tego co jest umieszczone w logo, dzieki temu projekt wyglada na dobrze przemyslany. Troche ciężko z czytaniem tekstu białego na pomaranczu, ale zdecydowanie to jest lepsze niż czarny teskt. Ja bym proponowała dodać może jakis bold (pogrubienie czcionki), bądz też zastosowanie jakiś bardziej wymyślnych efektów przy pomocy rysunków.

Jedyne co mi sie nie podoba to stopka, jakaś taka wyrwana z innego projektu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.