Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 3STYLE [lay]
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
stoprocent
Witam podaje adres do projektu ktory caly czas robie takze design nie jest ukonczony w 100%.
Tak czy tak chcialbym znac wasze zdanie na wstepie.

http://100procent.info/3style/
ano
Kopalnia brush'y biggrin.gif
Czcionka w prawej i środkowej kolumnie jest bardzo słabo widoczna, podjaśnij jej kolor.
Góra strony zajmuje mi cały ekran (mam 1024x768), proponuje, aby po przejściu do jakiegoś działu zmniejszała się ona.
Nie widzę menu, gdzie ono jest ukryte? biggrin.gif
Co ma być w czarnej dziurze?
skowron-line
jak dla mnie bardzo przyjemne tylko ta czarna dziura jakas taka niewygledna a oglonie to bardzo fajnie wyglada
kicaj
Dla mnie bomba, jedyne minusy to za wysoki top i margines dolny:)
mike
Przykład bardzo ładnej strony, bardzo mało funkcjonalnej zarazem.

1. Top. Jest o wieeeele za duży. Przy najpopularniejszej rozdzielczości powoduje że treść strony, jest blisko linii zanużenia.
2. Napis Sklep snowboardowy miał być klimatyczny i stylowy. I jest. Nieczytelny zarazem.
3. Wielka czarna dziura zajmuje cenne miejsce na stronie a nic nie wnosi. Chybiony element dekoracyjny.
4. Strzałka skierowana w stronę dziury zachęca do kliknięcia. Ale nie daje żadnych znaków i sygnałów po co mielibyśmy to robić. Internauci nie klikają z nudów. Internauci szukają konkretów.
5. Za mała czcionka.
6. Kolory czcionki vs. tło na jakiej się znajdują to wielki popis jakich kolorów nie mieszać. Od lewej do prawej mamy kolor czcionki zbliżony do koloru tła, co prowadzi do bardzo małej czytelności treści.
7. Napis koszyk totalnie niewidoczny a sam wygląd koszyka nie pomaga w znalezieniu go.

Ogólnie ładny projekt graficzny, który podoba mi się bardzo, ale autor zdecydowanie powinien poczytać o użyteczności.
ActivePlayer
za wysoki top. spokojnie dasz rade go zmniejszyc o 200-300 px i dalej bedzie zawierał to co zawiera.
stoprocent
Cytat
(...) nie jest ukonczony w 100%.


No to jedziemy winksmiley.jpg

Co do topu to moze faktycznie jest troche za duzy postaram sie go zmniejszyc , ale nie az o 300 px bo top ma 400.

Co do dziury ktora wsyztkich intryguje to jest miejsce na player filmow ktore beda bardzo znaczacym elementem strony.

Co do kolorow to faktycznie moze tak byc robilem to nie lcd nie na szkle i mam dosc jasne kolory takze wydawalo mi sie ze jest ok.

Jak tylko poprawie kilka rzeczy to wkleje nowy link.

Jak narzie dzieki za pomoc biggrin.gif
eai
- Zbyt dużo "pustych" miejsc
- Szare tło w lewym bloku jakoś nie bardzo mi tam pasuje
- Napis sklep snowboardowy powinien byc bardziej czytelny (w koncu to tytul glowny)
- Za duzy top
+ Nie przecietny Design
+ Uklad i rozmieszczenie dobrze przemyślane
+ W koncu cos oderwane od suchych schematow i tabelkowych ukladow

= Podoba mi sie 8/10
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.