Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [portal] Portal Młodzieżowy
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
mportalik.net
Witaj,

jeżeli już zawitałeś do tego tematu to zapraszam, abyś ocenił mój portal www.mportalik.net

Jest to portal młodzieżowy, który istnieje dopiero 3 miesiące.

Prosiłbym o ogólną ocenę czyli grafika i inne rzeczy!

Pozdrawiam Ciebie serdecznie

Dzięki!
Wykrywacz
1. Tabelki!
2. Po co ci ten baner na górze? skoro poza drętwym hasłem nic tam niema, kupa przestrzeni zmarnowana, baner od koszulek nie dość że jest kiepski to wpasowany jak trępka w d. kotu.
3. Kolorki!!! czy naprawdę uważasz że ten kolor tła pasuje do obramówek ramek?questionmark.gif ja nie
4. Nie czytelność, strona jest nie czytelna, niema widocznej i prostej nawigacji, jest za to górna część niewiadomo poco z kolesiami z którejś podejżewam części Finala.

co jest pozytywne:
to w środku gdzie są newsy, no powiedzmy to jako koncepcja niejest złe, nawet dobre, jeżeli nie będziemy naturalnie patrzeć na kolorystyke...

-2/10
tiraeth
A Fe... tabelki, kolory, strona nie czytelna, pogubiłem się po 5 sekundach

2/10, za chęci i odwagę biggrin.gif
mportalik.net
Ojejku, nie wiedziałem, że aż tak pojedziecie po niej tongue.gif

Dobra, czas na odpowiedzi:

-ten banner na górze (koszulki) jest płatny 30 złoty na miesiąc
-kolorki... hmmm, podaj jakie mają być według ciebie (w kombinacji np: #CC00CC)
-Tak, top to jest z części FF, nie jestem profesjonalnym grafikiem, ale mi się podoba.

Założyłem ten temat, żeby stronkę zmienić cool.gif
Więc czekam na pomysły i kolorki tongue.gif
babejsza
Jeżeli chodzi o kolor, który podałeś (#CC00CC czyli odpowiednik RGB: 204,0,204) to możesz sobie ładnie dobrać do niego inne na stronie http://colorblender.com/ lub poszukać sobie gotowych kombinacji na http://www.colorschemer.com/schemes/.
SHiP
Cytat
Warning: main(header.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /home/neon103/public_html/index.php on line 26

Warning: main(header.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /home/neon103/public_html/index.php on line 26

Warning: main() [function.include]: Failed opening 'header.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/neon103/public_html/index.php on line 26

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user: 'nobody@localhost' (Using password: NO) in /home/neon103/public_html/functions/include.php on line 38

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/neon103/public_html/functions/include.php on line 38

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/neon103/public_html/functions/include.php on line 39

Fatal error: Call to undefined function: bbcode() in /home/neon103/public_html/functions/include.php on line 411


Bo F5 stona wyglądała tak: zielone tło i napisy:
Cytat
idth="808" cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" valign="top">
Copyright 2006 - www.mportalik.net - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polecamy: taniec z gwiazdami | Forum młodzieżowe | Celtic Glasgow | alegro | zakłady bukmacherskie
mportalik.net
SHIP tak wyglądała, ponieważ robiłem coś z portalem winksmiley.jpg
Babejsza wielkie dzięki, dobry ziomek z Ciebie biggrin.gif

SHIP tak wyglądała, ponieważ robiłem coś z portalem winksmiley.jpg
Babejsza wielkie dzięki, dobry ziomek z Ciebie biggrin.gif
Master Miko
Powiem Ci tak. Tak strony robiło się 5-6 lat temu... teraz niestety (a nawet stety) obowiązują inne standardy... jeżeli ma być to portal dla "młodzieży" to niestety w kolorystykę oraz sposób obsługi... nie trafiłeś. Trzeba iść z modą... co jest tredny w internecie.

KOD MAKABRA!!! I to jeszcze ile TABELEK :| :| :| :| :|

PONAD 460 (700 w spisie) BŁĘDÓW: http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%...portalik.net%2F


BTW: a ta ankieta co wisi? a gdzie pozycje ROCK i METAL?questionmark.gif?


PS. Pomysł dobry.. ale może wynajmij kogoś żeby Ci zrobił tę stronę?
NuLL
Ta strona to jakas parodia http://mportal.pl questionmark.gif
s_w_ir
+ za to że strona jest w miare skalowalna, ale "-" bo jest to zasługa Tabel. Co do strony graficznej podpisuje się pod opiniami wyżej , zwłaszcza na temat menu.
mportalik.net
A mam takie pytanie, ma ktoś może jakiegoś cmska do sprzedania?
Porządnego CMSka
Master Miko
Jest bardzo dużo darmowych porządnych CMSÓw jak np. Mambo - bardzo ciekawie się pracuje smile.gif
mportalik.net
A mam takie pytanie: Dużo osób mówi, że darmowe to się w ostatnim czasie nie liczą w sieci biggrin.gif
Co myślicio o Jportalu?
ano
Ja na twoim miejscu nie szukałbym jakiegoś CMS'a, tylko grafika, który ci wykona pożądny szablon na stronę...
Turgon
Zgadzam sie z ano. Naprawdę przydałby Ci się grafik.
sinq
zmniejszyc zaokraglenia, stonowac kolory i wg. mnie jest ich za duzo, za mocny ten gradient na gornym panelu (w sumie jest on zbedny jezeli logowanie jest na kazdej podstronie [podnioslbym je powyzej top kobiety itp.]), co do topu strony chyba lepiej by wygladało gdyby byl wyzszy co bardziej uwidoczni logo bo jest tam troche ciasno, aa no i tlo tez bym zmienil tongue.gif

ps. na tego typu serwisy robi sie lekką grafike wyobrazasz sobie dzialanie kiedy bedzie wiecej uzytkownikow ?

na temat kodu juz sie wypowiadano

offtopic.gif
Turgon powrócił w wielkim stylu konstruktywnych komentarzy guitar.gif
Turgon
offtopic.gif Tak, właśnie wróciłem z wakacji biggrin.gif offtopic.gif

P.S.
Nie mogłem się powstrzymać biggrin.gif .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.