Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] moja strona o klubie
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
kingpc
Prosze o ocene mojej strony www.poloniamarklowice.prv.pl o Klubie Sportowym.


Pzdr. snitch.gif
nazihipi
wszedłem - pomyślałem jPortal - zobaczyłem .. jPortal -> wyszedłem...

uchwyciełm marniutką grafikę i dość ciekawwie zapowiadający się top
Ludvik
Pierwsze na co zwróciłem uwagę, to walidator, który zwrócił przy Twojej stronie 2 błędy i 457 ostrzeżeń... Nienajlepszy wynik jak na ~600 linii kodu.

Logo może być, lay ogólnie prosty. Dwa obrazki w prawej kolumnie nie ładują się. Ikonki piłek przy strzelonych bramkach mają źle zrobione tło. Kolory w tabeli drużyn są średni dobrane - na pewno można było znaleźć przyjemniejsze. Ogólnie layout powinien być trochę bardziej spójny.

Czeka Ciebie sporo pracy - zacznij od doprowadzenia kodu do porządku.
Zajec
Cytat(Ludvik @ 16.08.2006, 23:51 ) *
Pierwsze na co zwróciłem uwagę, to walidator, który zwrócił przy Twojej stronie 2 błędy i 457 ostrzeżeń...
U mnie 4 ostrzeżenia i przeszło 420 błędów. Nie pomyliłeś się czasem? :-)
bim2
Następny jp ohmy.gif To ja sie wypowiem troszkę. To ze na stronach o jp dostaesz 9/10 czy jakies inne oceny to nie dostaniesz ich tutaj. Bo tu nie ma ludzi którzy ciesza sie każda strona nawet tą brzydko itp. Ważna jest walidacja. Bywam na kilku forach i narazie tko tutaj widze jak przejmuja sie walidacją.

To może teraz żeby nie było to o twojej stronie. Lay darmowy zmienione tylko logo. Jportal to jportal więc nie ma sie zabardzo czegoś spodziewać.Ogólem rzecz biorąc jest strasznie dużo takich stron i twoja sie niczym nie wyróżnia. :roll2:
kingpc
Cytat(Ludvik @ 16.08.2006, 21:51 ) *
Pierwsze na co zwróciłem uwagę, to walidator, który zwrócił przy Twojej stronie 2 błędy i 457 ostrzeżeń... Nienajlepszy wynik jak na ~600 linii kodu.


Hmm... tylko jak zmienić te błędy sadsmiley02.gif Pomoże ktoś? worriedsmiley.gif
Ludvik
Cytat(Zajec @ 17.08.2006, 00:30 ) *
U mnie 4 ostrzeżenia i przeszło 420 błędów. Nie pomyliłeś się czasem? :-)


Tidy w mojej przeglądarce zwraca taki wynik
http://img91.imageshack.us/img91/9181/errorsij0.jpg
To wszystko w głównej ramce...

Cytat(kingpc @ 17.08.2006, 09:43 ) *
Hmm... tylko jak zmienić te błędy sadsmiley02.gif Pomoże ktoś? worriedsmiley.gif

Musisz dobrać się do szablonów i poprawić kod html na zgodny ze standardami. Do tego musisz umieć pracować z walidatorem i wiedzieć co zgodne, a co nie...
SHiP
Cytat(nazihipi @ 16.08.2006, 23:47 ) *
wszedłem - pomyślałem jPortal - zobaczyłem .. jPortal -> wyszedłem...

uchwyciełm marniutką grafikę i dość ciekawwie zapowiadający się top


Mam te same objawy winksmiley.jpg Z tego co widzialem to wszystkiego jest za dużo, nieciekawy uklad JPortalowy ;] Kolory słabe. Strona nie valid. Tekstów nie czytalem.. nie znam sie na tym ;]
Nero12
(witam wszystkich gdyż to moj pierwszy post na tym forum)

Jportal... N/C 0/10... a lay tez do niczego
[AP]Mody
Widze, ze nie przepadacie tu za jportalem winksmiley.jpg

Ja też mam strone klubową opartą na jp, jeśli ktoś nie lubi cms-ów to niech po prostu ich nie używa.
Uczę się php - ale to nie jest html żeby hop-siup i już pika stronka na necie. Szczerze mówiąc to powoli mi tu idzie.

Ma ktoś jakiś prosty autorski cms to niech sie podzieli - starczy mi prosty system szablonów, solidne logowanie do PA i dla użytkowników. Reszte będę w stanie dopisać sobie sam(będą małe problemy przy komentarzach do newsów ale da sie zrobić) - może nawet uruchomi sie oficjalną stronę cms-a dla stron piłkarskich biggrin.gif Wiem że nie od razu Rzym zbudowano, ale nie chce ryzykować utraty wszystkich danych z powodu prostego błędu. Z tego powodu między innymi wiele osób używa JPortala czy innego phpFusion...
bim2
Nie chodzi że nie lubimy bo ja też na nim się wychowałem ;] ale on jest słaby i łatwo poznać hasła adminów tongue.gif
Polecam cos innego e107 lub php-nuke (podobne do jp są)

PS. jesli uzywasz jp właź na zsyp.pl i w HOW TU, zainstaluj potrzebne poprawki i zainstaluj ForumPack 1.9 smile.gif
kingpc
Cytat(bim2 @ 9.09.2006, 11:33:17 ) *
PS. jesli uzywasz jp właź na zsyp.pl i w HOW TU, zainstaluj potrzebne poprawki

Myśle że mam wszystko już zaintslowane :roll2:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.