Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] e4e.pl
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
k4e
Powstala nowa stronka... bardzo ambitny projekt, ktory wciaz sie rozwija...

Do dzis oferuje krotkie adresy www, email, liczniki.

Serdecznie zapraszam
http://e4e.pl

K4E
sinq
a gdzie prosba o ocene ? brzmi jak zaproszenie
co do wygladu:

- te gradienty sa ochydne
- jak juz dajesz pattern w tle to tlo na ktorym jest tresc
powinno sie lepiej wyrozniac
- ogolem zmienilbym na cos lekkiego z białym tłem

tez warto zajrzec http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%....pl%2Fstart.php
dawhol
Layout ochyda =/
Kod kupe błędół tak jak wykazuje to Walidiator
co do logowan to dal bym jedno logowanie do wszystkiego a nie do kazdej zeczy z osobna.

Jezeli projekt ma byc ambitny popracowal bym nad tymi zeczami co wymienilem oraz nad albo zmiana serwera albo optymalizacja strony poniewaz o wiele za dlugo mi sie ladowala mi mimo ze mam lacze 1024kb/s i nie jest to NEOSTRADA smile.gif
NetJaro
Lay nie podoba mi się. Również logowania są bez sensu - lepiej jedno do wszystkiego. Warto poprawić kody w validatorze.

Strona strasznie wolno chodzi, mam Neostradę TP 2MB więc powinno być spoko.

Dużo do poprawki..
Jarod
Nawet nie chce mi się sprawdzać kodu. Strona jest okropna. Jedyną rade jaką mogę Ci dać to połaź po stronach zobacz jak wyglądają i zacznij od nowa. Poczytaj też o html
byq_pl
Nie podoba mi się w ogóle, jesli ma oceniać wygląd to nie ma co oceniać. Jeżeli chodzi o treść to nie chce mi się czekać aż wszystko się załaduje.
Ogólnie gradienty do niczego, strona nie posiada ramki dlatego źle się komponuje z fatalnym tłem.

Pracuj dalej.. ale mam na myśli prraacuj.

Pozdrawiam
Turgon
Do zrobienia od nowa.
Master Miko
DO zrobienia od nowa: wzoruj się na tym Twoim logo. Ładnie wyszło. Użyj może tych samych kolorów to będzie ładnie... tło musisz zmienić... (może białe? ładnie nawiązałoby do tej zieleni). Daj duże ikonki, zrób 1 login, popracuj i będzie dobrze smile.gif

bo gradient rzeczywiście ohydnyyyy jest.
No i przyśpiesz to trochę smile.gif
SHiP
Co tu dużo mówić.. słabo

1. Okropne gradienty Jeśli juz robisz gradnient o malej wysokości to rób gradient zwykły (tj. przejscie z jednego koloru w drugi) gdy chcesz zrobić przejscie z jednego koloru na drugi i powrót to musi to juz być duużo wyższe pole. Zazwyczaj gradienty w stylu jakim zaprezentowales slabo wyglądają.

2. siwo siwo siwo. A jak każdy znający sie na Feng Shui(czy czym takim podobnym) powie ze siwy kolor wywołuje negatywne emocje ;]. Dodaj wiecej życia do strony, coś jaskrawszego(dobierz zielony zeby pasował do loga)

3.Jeśli ustawiasz tło którego kolor jest taki sam jak kolor boxu na text ;] to słabo to wychodzi ;]. Rozjaśnij tlo pod textem. Przyciemnij tlo pod menu i bedzie dobrze

4. Czcionka w górnym menu ochydnie u mnie wygląda

Pozdrawiam i życze owocnej pracy winksmiley.jpg
k4e
ok wykasujcie prosze ten post e4e.pl smile.gif - juz nie dlugo bedzie nowy layout - zatrudnilem grafika.pozdr
NetJaro
Cytat
ok wykasujcie prosze ten post e4e.pl - juz nie dlugo bedzie nowy layout - zatrudnilem grafika.pozdr

Sądze, że nie powinno się kasować tematów. Jeżeli znowu umieścisz temat na temat opini swojej strony i opinia będzie lepsza, to dobrze o Tobie świadczy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.