Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Layout] pod blog czy cos tego typu
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
SHiP
Prosta stronka, czekam na komentarze winksmiley.jpg Wrzucam tylko plik png. nie chce mi się bawić w xhtml winksmiley.jpg
bez stopki ;] i chyba bez stopki zostanie winksmiley.jpg tzn. jest tam miejsce na stopke ale troche nie chce mi sie jej doklejac winksmiley.jpg

LINK: http://ehand.muminski.be/wip/1.png (uwaga 500kb ;])
dawhol
Ogólnie kolorystyka nawet mila dla oka smile.gif Budowa także moze być - na bloga moze i sie nadaje ale chyba dla osób >20 smile.gif młodsi robią raczej troche inne smile.gif.

9/10 bo pewno mozna by tam co nieco poprawic winksmiley.jpg


Ale zapisz to lepiej jako jpg ;p tzn jak bedziesz robil htmla ;p lub w GIFa
.rh-
Ogólnie ładnie, tylko trochę napis pod "eHand" jest za malo czytelny.
Pozatym mysle ze na sile troszke jest ikona po prawej stronie (przy napisie Menu, taka kartka z priorkiem) jakos ona mi tam nie pasuje. Pozatym ok.

8.9/10

Pozdrawiam!
Turgon
Trochę za dużo ikon i nie wyraźne, ale co tam smile.gif jest good smile.gif .
ano
A moim zdaniem:
Beznadziejna typografia: napisy pod MENU oraz napis "Pomocna dłoń dla webmastera" jest nieczytelny. Główny tekst na stronie jest za bardzo "zbity", niewygodnie się go czyta.

W sumie to takich szablonów na bloga są tysiące, praktycznie niczym się nie wyróżnia, oklepany układ, nie twoje zdjęcie i ikony (oczywiście jeżeli ty je wykonałeś, to przepraszam). Jedyne co mi się podoba to styl pola do logowania winksmiley.jpg

Nie wystawiam oceny, ponieważ moim zdaniem ten layout jest zrobiony zupełnie bez pomysłu i nie ma co oceniać.
.rh-
a niech tam , nie moglem sie powstrzymac od komentarza Pana @ano smile.gif (moze troszke odejde od tematu)

Pozwolilem sobie zerknac na Twoje strony ANO oraz GIm40, oczekujac iz po tak dobitnym komentarzu zobacze strony ktorych w internecie jest bardzo malo, czyli indywidualne, nie oklepane itp itd jak autor wspomina. Zawiodlem sie, nie bylo tam stron lepszych od projektu SHipa ( wdg. mnie).....

Cytat
Nie wystawiam oceny, ponieważ moim zdaniem ten layout jest zrobiony zupełnie bez pomysłu i nie ma co oceniać.


To juz mnie powalilo na kolanka;). Wiem, ze to Twoje zdanie, ale patrzac na Twoj projekt i porownawszy go z "layoutem pod blog" wiecej plusow dostrzegam w layout SHip'a:) Reasumujac, Twoj komentarz jest co najmniej nie na miejscu...

PS: Jak by ktos pytal, to nie reprezentuje tutaj zadnej ze stron:)
byq_pl
Szczerze to nie za specjalna ta strona.
Jak miała to byc prosta strona to daję 5/10, stopkę daj koniecznie, w topie "Pomocna dłoń..." zmień to ł na l (bo czcionkę zmieniło) i dodaj kreskę już sam - coby normalnie wyglądało. Obok menu tą grafikę z ołówkiem podnieś wyżej i ten teks też, żeby nie było luki miedzy menu a tesktem. Popracuj nad tłem. Ogólnie wielki plus za dobrze dobrane kolory bo miło sie na to patrzy smile.gif.

Pozdrawiam
n00bphp
A moim zdaniem jest świetna bardzi mi się podoba, zauważyłem tylko 2 wady:
1) nie ma stopki
2) nie podoba mi sie czcionka , którą jest napisany napis: " Pomocna dłońdla webmastera" reszta ok, chetnie widzialbym swoją strone z takim layem (oczywiscie po tych 2 poprawkach) smile.gif Pozdro
ano
Cytat(.rh- @ 6.08.2006, 23:09 ) *
a niech tam , nie moglem sie powstrzymac od komentarza Pana @ano smile.gif (moze troszke odejde od tematu)

Pozwolilem sobie zerknac na Twoje strony ANO oraz GIm40, oczekujac iz po tak dobitnym komentarzu zobacze strony ktorych w internecie jest bardzo malo, czyli indywidualne, nie oklepane itp itd jak autor wspomina. Zawiodlem sie, nie bylo tam stron lepszych od projektu SHipa ( wdg. mnie).....
To juz mnie powalilo na kolanka;). Wiem, ze to Twoje zdanie, ale patrzac na Twoj projekt i porownawszy go z "layoutem pod blog" wiecej plusow dostrzegam w layout SHip'a:) Reasumujac, Twoj komentarz jest co najmniej nie na miejscu...

PS: Jak by ktos pytal, to nie reprezentuje tutaj zadnej ze stron:)


Tylko powiedz mi co mają do rzeczy 2 strony które mam w sygnaturce? Przecież w tym temacie mieliśmy raczej oceniać layout ship'a?! .... Pozatym np. stronę GIM40 robiłem rok temu, a przez ten czas myśle, że się wiele nauczyłem (np. Temat: www Projekt strony - jeden z moich ostatnich projektów).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.