Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] Ocena strony
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
Plikownik
Witam

Jak ocenianie stronę http://www.hackers.com.pl ? Dodam, że strona dopiero dzisiaj wystartowała
nasty
Ogulnie to ok, ale troche za bardzo "nadmuchana"
i
za ciemne kolory szczegulnie na forum
Fipaj
@nasty_psycho: tfoja ortografja mni sadziwia. kópój sobi suownik, jósz! smile.gif

Strona mi się podoba, ale dwa minusy - pierwszy za kolory, drugi za grafikę, której jest po prostu za dużo.

5 lat temu takie designy były na porządku dziennym, teraz wyszły z mody.

A kod strony jest wręcz odrażający...
strife
Witam,

Napewno dużym plusem jest fakt, iż strona wyświetla się poprawnie na IE, Firefox'ie, a także Operze. Natomiast jeżeli chodzi o kod strony, to nie jest on taki poprawny, układ jest na tabelkach, walidator wyświetla 80 błędów.

Wygląd strony, nie przyciąga mnie, kolorystyka mogła by zostać, ale napewno ten trójwymiar tutaj nie pasuje, a jeśli nawet to nie w takiej postaci jak teraz, bo jak piszę nie za ładnie to wygląda. Obrazki w nowościach powinny mieć jakiś odstęp od tekstu, teraz zbytnio do niego przylega.

Klikam na więcej a tam ten sam news, więc jakie tutaj jest więcej ? tongue.gif Proponuje dodać możliwość komentowania do tego. Przy głosowaniu, klikając ponownie na głosowanie nie ma informacji, że nie można głosować dwa razy, a powinna.

Absolutnie ! możliwość wklejania kodu html do komentarzy przy sondzie nie powinna mieć miejsca, ( domyślam się, że będzie to dotyczyło każdego miejsca, w którym można dodać komentarz ), a także w komentowaniu programów ( sorki tongue.gif ) ponieważ może być użyta do ataków XSS. A jakby to wyglądało jakby ktoś się włamał na stronę, która jest o zabezpieczeniach? tongue.gif

Co więcej przy dodawaniu komentarza, powinna być wiadomość o jego dodaniu, bo teraz jak zauważyłem, po ponownym odświeżeniu strony zostaje dodany ten sam komentarz, co za tym idzie możesz mieć w przyszłości na tej stronie dużo spamu, jak nie zrobisz antyflood'owania.

Reasumując popraw zabezpieczenia, bo myślę że oprócz tego co podałem może być tego dużo więcej, a także wygląd strony i kod źródłowy. smile.gif
nasty
Cytat
@nasty_psycho: tfoja ortografja mni sadziwia. kópój sobi suownik, jósz! smilingsmiley.gif

Ludzie! ile ramy mam wam powtarzac ze nie uczylem sie w polskich szkolach, znam tyle oratografji ile znam, mieszkam za granica, po polsku mowie tylko w domu, ( i tylko z mama) bo ja jestem z mieszanego malrzenswa! i prosze odemnie nie wymagac za duzo!
Jak chcecie to moge po angielsku, i bedzie mi latwiej i bez "buenduf" biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.