Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ocena Strony
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
_Martin_
Nie wiem czy moge tutaj dać link do tego mojego sajta ale jak nie to prosz o skasowanie tego wątku.



Prosze o ocene: http://gol.net.pl smile.gif

Pozdrawiam cool.gif
sf
Ocena? Mam oceniać beznadziejną grafikę czy to, że umiesz zainstalować jportal? Nie zrobiłeś nic dobrego to nie dawaj tego do oceny.
Master Miko
Cytat
Baza danych chwilowo niedostepna. Za utrudnienia przepraszamy.


btw. NIE oceniamy GOTOWYCH szablonów oraz świerzo zainstlowanych jportali!!

Jak coś SAM zrobisz (np. layout) i uznasz że jest wypas to wtedy dawaaj link!

Powinno się warny dawać za takie rzeczy :/
witus
Co wy do niego macie?!

Jak ktoś chce żeby jego strone ocenić to oceniajcie a nie piszcie bezsensowne posty...

Mi się stronka bardzo podoba smile.gif Ładny layout, ogólnie wszystko ok. 8 /10
Master Miko
Dobra z wypowiedzi sf zrozumiałem, że Martin założył portal z defautowym skinem (sam nie mogłem zobaczyć bo strona była out of order).

No ta zieleń bardzo fajnie pasuje z szarością i białym. Trochę tych newsów jest za dużo na stronie głównej (strona bardzo długa)

Wszystko zrobione schludnie.
Skin: 7/10

A jeśli Ty robiłeś też templaty.... radze popatrzeć tu!!!!
Validatorexclamation.gif
W życiu nie widziałem tyluuuu błędów!! (zwracam honor jeśli wszystko jest generowane przez portal zrobiony przez totalnych noobów)
Nightwalker
Podobają mi się tile_caty na menu oraz kolory ramek, nie podoba mi się cała reszta (a w szczególności jportal + tło ze skórki z extremepixels.com).

Ps. jak zobaczyłem ilość błedów dostałem 15 zawałów...
_Martin_
Dzięki i wezme sobie to do siebie smile.gif
Warto Widzieć winksmiley.jpg
Ale w przyszłości zmieniamy grafike i cms smile.gif Zautomatyzowany z forum! i zarządzany przez forum smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.