Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [top] sugestie
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
right6


co o tym sadzicie questionmark.gif

mysle, jeszce nad napisem dac nazwe stronki, ale nie mam narazie pomyslu smile.gif
spenalzo
A co to ma być?
right6
top do strony
spenalzo
jakiej strony?
essey
right6 napisz proszę, jaka jest tematyka strony, jak wygląda sprawa z resztą oprawy graficznej. Ciężko nam Ci doradzić, czy logo jest fajnie i czy pasuje, nie wiedząc „z czym to się je” smile.gif
huntercs
no dokładnie smile.gif zrób to co napisał essEy, bo narazie widze photoshop+brushe(random)+10min roboty (gwiazdki a obok czaszka laugh.gif )
acztery
mi sie bardzo podobo co by to nie było...

huntercs nie szpanuj 10 min roboty jak ty to zrobił byś w 10 min to mnie beatyfikują ...
sztosz
Co jak co, ale kolorki mi bardzo pasują smile.gif
Vogel
Cytat(acztery @ 2006-04-03 12:15:29)
huntercs nie szpanuj 10 min roboty jak ty to zrobił byś w 10 min to mnie beatyfikują ...

sprawdzisz sie? stawiam ze 5min to wystarczajaca ilosc czasu by takie cus stworzyc... tylko do domu dotre (praca = no-photoshop-here) i zesse cos do zgrywania aktywnosci pulpitu i mozemy mierzyc czas ;P
acztery
hehe a moze 1 min ...


5 min takie coś to powiedzmy ze robry spot reklamowy robisz w ile w 10-15. ?

wciagu dniówki zrobisz ok 45 tak ? z niczego questionmark.gif koleś pokazuje co zrobił w Wy twierdzicie ze to 10 min a teraz zeszło to 5 min

pokaz co zrobiłeś w te 5 min

PS wiem ze odbiegamy od tematu ale irytuje mnie taka gatka " 5 min roboty "
sztosz
Poza tym, idąc dalej za acztery, bo słusznie pisze, pytanie było "co o tym sądzicie?" A nie ile czasu wam to zajmie. Czy jeżeli coś można zrobić w 5-10 minut to jest to z góry złe?
Chewolf
Cytat(sztosz @ 2006-04-03 17:26:17)
Poza tym, idąc dalej za acztery, bo słusznie pisze, pytanie było "co o tym sądzicie?" A nie ile czasu wam to zajmie. Czy jeżeli coś można zrobić w 5-10 minut to jest to z góry złe?

Nie bo ważne jest ile czasu się to planowało i myślało nad tym, kiedy już się wiec co i jak zrobienie czegoś nie trwa długo.
sztosz
Cytat(Chewolf @ 2006-04-03 20:28:12)
Cytat(sztosz @ 2006-04-03 17:26:17)
Poza tym, idąc dalej za acztery, bo słusznie pisze, pytanie było "co o tym sądzicie?" A nie ile czasu wam to zajmie. Czy jeżeli coś można zrobić w 5-10 minut to jest to z góry złe?

Nie bo ważne jest ile czasu się to planowało i myślało nad tym, kiedy już się wiec co i jak zrobienie czegoś nie trwa długo.

A mi sie wydaje że to ile się coś robiło/planowało nie ma znaczenia. Ważny jest efekt końcowy. Jeżeli ktoś zrobi cudo w jeden dzień, a drugi równierz cudo, ale w tydzień, to nadal będą to cuda i czas robienia tego nic nie zmieni.
Vogel
Cytat(acztery @ 2006-04-03 18:11:36)
5 min takie coś to powiedzmy ze robry spot reklamowy robisz w ile w 10-15. ?

wciagu dniówki zrobisz ok 45 tak ? z niczego questionmark.gif koleś pokazuje co zrobił w Wy twierdzicie ze to 10 min a teraz zeszło to 5 min

pokaz co zrobiłeś w te 5 min

PS wiem ze odbiegamy od tematu ale irytuje mnie taka gatka " 5 min roboty "

spot reklamowy? okeeeejj... a mowimy o tv, animacji czy statycznej grafice? po pierwsze rekalma wymaga analizy (od CI po wywiad z klientem), zebrania materiałów, premyslenia koncepcji, zrobienia szkicow itp.

to co widzimy na gorze jest po prostu jakims kawialkiem szkicu kompletnie wyrwanym z kontekstu!!! sorry, ale co mam oceniac? Gradient + kilka sklonowanych ikonek + kilka odrysowanych kresek z alfą. To nawet nie jest zakomponowane tylko WYPEŁNIONE... ehhh... worriedsmiley.gif
scanner
Już dosyć w tym temacie powiedziano, szczególnie nie na temat.
Zamyka, aby niepotrzebnie nie bić piany.

Autorowi zaś proponuję przujrzeć się innym wątkom w tym dziale - tym, gdzie naprawdę jest co oceniać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.