Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [WWW] prośba o ocene
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
right6
http://englishplus.pl/

ocencie grafike jak narazie tongue.gif
Fuzja
Co tu dużo pisać ... super smile.gif
Wszystko ładnie i zgrabnie , no jak dla mnie zero minusów biggrin.gif
trucksweb
a mnie sie ni podoba tongue.gif
1)logo- dobrze by bylo aby E bylo takie samo w napisie jak w logo,
2)plus jak wyzej
3)design moze bylby fajny ale 4 lata temu
4)czcionka w grafice za bardzo rozmyta

3/10
Fuzja
4 lata temu ? smile.gif A mi on wygląda na taki nowoczesny , dlatego mi się też podoba.
Balas
Troche za "brudne" to :] (moze to wina kompresji :? )
Fipaj
Nie tylko brudne, ale też za dużo grafiki...

Ja wiem, że łatwiej jest zrobić site w Photoshopie a program sam to wyeksportuje do tabelek (albo nawet pozycjonowanych divów).

Ale takie rozwiązanie nie jest dobre, bo:
1) załóżmy, że chcesz dodać kolejny dział. I co?
2) wyszukiwarki są szczególnie czułe na tagi <h1>...<h6> - tutaj nie znajdzie się żaden.
3) zero kontroli. zero!
rbart
Mi ogólnie się podoba na pochwałę zasługuje logo to w kółeczku
(świetny pomysł i wykonanie), a teraz co mnie razi :

1. rozmazana czcionka (rozumiem że to wina kompesji)
2. ikonki kontakt i ustaw jako startową najlepiej usuń bo kompletnie się odcinają a i tak do niczego nie służą
3. apropa kontaktu to umieściłbym go dodatkowo stopce ja tam go najczęściej szukam
4. "create by" wiem że napis ma być jasny ale troszke przesadziłeś ciężko go odczytać ja bym troszeczke przyciemnił ale znowu nie zadużo.

apropo poprzednich postów

fipaj :
1. ja rozumiem że to ma być reklamówka a nie rozbudowany serwis więc działów nie będzie za wiele, a dodakowe linki można umieścić w miejscu przeznaczonym na artykuł
2,3 prosił o ocene grafiki

trucksweb :
rozumiem moda na zaokronglanie wszystkiego była faktycznie jakieś cztery lata temu a teraz stosuje się raczej flat-style ale ten trend nie dotyczy stron reklamowych, pozatym strona jest zrobiona z głową i nie ma co się do tego przyczepiać
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.