Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Codzienne aktualizacje
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > Wortal
splatch
Na php.net pisze, że php.pl jest aktualizowane codziennie... hmm wielkie mi te aktualizacje.. chyba, że rss zaciągnięty z phpclasses.org i lista ostatnich postów na forum to też aktualizacje.. to wtedy przepraszam.
Nie mniej pytam dlaczego aktualizacje pojawiają się tak żadko?
Kiedy ostatnio podejmowaliście kroki by to co jest na php.net nie było kłamstwem?
I co z tego wynika - skoro poprzednie działania nie dały skutku - co planujecie zrobić w przyszłości?
itsme
Witam

juz się przyzwyczaiłem do wielkich słów kłamstwo oszustwo ...
jak życie pokazuje nie wszystko jest czarne i białe - sa inne kolory ...

aktualizacja jest codzinnie ... jak sam powiedziałeś "chyba, że rss zaciągnięty z phpclasses.org i lista ostatnich postów na forum to też aktualizacje.." - przyjmuje przeprosiny i rozumiem Twój ból i cierpienie spowodowany takim błędem ...



ODPOWIEDZI
Nie mniej pytam dlaczego aktualizacje pojawiają się tak żadko?
Bo nic do nas nie wysłałeś, niczego nie zaproponowałeś i nic nie uczyniłeś tylko czekasz aż sie cos pojawi aby móc w spokoju i ciszy skrytykować prace innych gdyż czerpiesz z tego czystą satysfakcję ... standardowa propaganda: A CO TY ZROBIŁEŚ DLA REALIZACJI PLANU?
Kiedy ostatnio podejmowaliście kroki by to co jest na php.net nie było kłamstwem?
Właśnie teraz podejmuje - ogólnie każdy z nas to robi za każdym razem kiedy napisze posta na forum zadzwoni do innego wypowie sie na ircu ... kazda wypowiedz zbliza nas do dnia kiedy znajdziesz newsa i wyslesz go do opublikowania ... kazda godzina minuta sekunda:-)
I co z tego wynika - skoro poprzednie działania nie dały skutku - co planujecie zrobić w przyszłości?
DAlej bede jeździł walcem ... powiedział Jasiu ...
Nie wiem jak Ciebie zachęć ... bo jak widać do krytykanctwa jest wielu do pomocy nia ma nikogo :-(

@Splatch: masz wiedze, doświadczenie - nie rozumiem całkowicie Twojego posta ... naprawdę aż tyle satysfakcji daje Ci pisanie takich postów questionmark.gif nie lepiej w tym czasie zrobić coś innego np napisac newsa? Chcesz login i pass ? jedno słowo i je dostaniesz ... bedziesz mogl pisac newsy arty tlumaczenia - droga otwarta zapraszam zachecam proponuje ....

nie mniej racja jest ze nie publikujemy czesto newsow ... wciaz czekamy na wieksze zainteresewanie samych użytkowników php.pl ....
splatch
Nic nie chcę dostępu. Sądzę, że społeczność zgromadzona wokół php.pl jest dość duża by aktualizacje pojawiały się jeśli nie codziennie to zdecydowanie częściej.
Co do wykonania planu - jeśli pamiętam partia zawsze zwalała całą winę na tych, którzy się do planu nie przykładali, na wrogów ustroju, na kapitalizm.
itsme
właśnie w tym problem każdy sądzi że jest wiele osób które zrobią coś za nich ... lub też są osoby które pracują ...

niestety jak widać nie jest tak ....
brakuje ludzi do pisania newsow artow itp ...
Bastion
hm , a ja chetnie bym napisal jakis artykul na stronke, kiedys chcialem wrzucic sowje klasy do downloadu i filesupply smile.gif niestety zostalem zignorowany sad.gif
Fuzja
Ja ewentualnie też moge pomóc i napisać jakiegoś newsika raz na dzień lub dwa.
DeyV
Bastion i Fuzja - w takim razie zapraszamy do spróbowania sił w tej tematyce.

Napiszcie jakiegoś newsa lub artykuł. Wyślijcie go do mnie lub itsme, jeśli będzie się nadawał do publikacji - umieścimy go na wortalu i zaprosimy Was do grupy redakcja.
Przyjęcia cały czas trwają...
itsme
Cytat(Bastion @ 2006-02-27 16:58:21)
hm , a ja chetnie bym napisal jakis artykul na stronke, kiedys chcialem wrzucic sowje klasy do downloadu i filesupply smile.gif niestety zostalem zignorowany sad.gif

nie zostales zignorowamy :-)) Twoje PW wciaz mam na skrzynce
jurro jak wroce z Sopotu to popracuje nad Twoim pomyslem
Fuzja
Art o PEAR w przygotowaniu smile.gif
Wysłać na pw cały tekst czy w formacie .txt czy .doc na mail ?
Jutro skończe winksmiley.jpg
---------------------------
EDIT
--------------------------
Jednak pojutrze , przez przypadek skasowałem godzine pisania i się załamałem trochę także z nerwicy dzisiaj nic nie napisze , pojutrze artykuł .
itsme
radek malpeczka mentax kropeczka pl
hwao
Cytat(itsme @ 2006-02-27 22:04:49)
radek malpeczka mentax kropeczka pl

It'sme za dużo reklam Heyah smile.gif

Pozatym splatch z calym szacunkiem, ale może chcesz jeszcze coś powiedzieć na temat "spełniania" obietnic politykom? Pozatym są ludzie którzy robia krzywde, w tym przypadku nie widze aż tak strasznie poszkodowanych - pozatym jaki procent ludzi wejdzie z php.net - 0,001%?
splatch
Hwao z całym szacunkiem - głosowałem na tych, którzy nie obiecywali gruszek na wierzbie.
hwao
Cytat(splatch @ 2006-02-28 09:20:57)
Hwao z całym szacunkiem - głosowałem na tych, którzy nie obiecywali gruszek na wierzbie.

w takim razie analogicznie -> czy glosowales na php.pl? jezeli nie, to nie masz "podstaw" do roszczeń, jezeli tak to powinienes dac cos od siebie...

Przynajmniej tak mi sie wydaje po przeanalizowaniu poparzedniej wypowiedzi
splatch
hwao Ty pierwszy wciągnąłeś w ten temat politykę. Każdy wyborca ma prawo do roszczeń w stosunku do rządzących, niezależnie od tego jaka frakcja wygrała wybory. Obojętnie czy rządzi samoobrona czy PiS, czy PO czy jeszcze ktoś inny - każdy rząd ma obowiązek zapewnić rozwój gospodarczy państwa, pracować nad polską racją stanu.
Skoro frakcja polityczna zobowiązała się do rozbudowy autostrat to dąży do tego. Oczywiste jest, że jeśli nie dotrzyma danego słowa w następnych wyborach będzie spalona ponieważ opozycja na pewno to wyciągnie.
Może wyjdziemy z założenia, że skoro politycy nie muszą dotrzymywać obietnic to my też? Jaki naród tacy politycy.

W dalszym ciągu nie ma jasnej odpowiedzi co planujecie zrobić z aktualizacjami - dostałem tylko wymijające odpowiedzi.
Z jednej strony zachęcacie do zgłaszania się i pomocy - z drugiej są sytuacje takie jak z Bastionem, który czekałby nie wiadomo ile na odpowiedź (gdyby nie ten temat?).
Chcecie by ludzie pisali, zgłaszali newsy?
Może obsługa chętnych jest niedobra?
Może zbyt cicho o tym mówicie?
hwao
Splatch tak jak mówilem sytuacje sa analogiczne, moglem podac przyklad "niepolityczny" ale ten wydaje mi sie najtrafjnieszy.

Tak że jestes z php.pl albo przeciw. Jak jesteś możesz starac się pomoc, jezeli nie to poprostu my na to nic nie zaradzimy, to Twoja indywidualna ocena.


Cytat
W dalszym ciągu nie ma jasnej odpowiedzi co planujecie zrobić z aktualizacjami - dostałem tylko wymijające odpowiedzi.

Nic, przynajmniej z mojej strony - taka odpowiedz Cie satysfakcjonuje?

Kod
Chcecie by ludzie pisali, zgłaszali newsy?
Może obsługa chętnych jest niedobra?
Może zbyt cicho o tym mówicie?

Ja proponowałem kiedys zeby zrobic formularz do nadsylania newsów (ew, artów) przez gosci, nastepnie byly by one czytane przez redakcje.php.pl i zatwierdzane. Niestety chyba nic z tego nie wyjdzie gdyz nie znam nikogo kto zna sie na eZ (poza Luke, ale jego czas jest mocno ograniczony - juz i tak poswiecil ogrom czasu) i napisanie "takiej" opcji jest nie wykonalne z punktu technicznego.

Ja ze swojej strony nie znam "eZ" i napewno nie zamierzam sie go uczyc.
DeyV
splatch - a ja uważam, że Twoja pytania są w pełni uzasadnione.
Sam również chciałbym, by nasza redakcja nabrała trochę życia.
Faktem jednak jest, że nie jest to łatwe, a kordynacja działań kliku ludzio działajacych tylko w imię zasad czasem zakrawa na cud.

Staramy się jednak to zmieniać, uruchamiamy dostęp do odpowiednich mechanizmów dla kolejnych osób, dążymy do tego, by wiele osób równocześnie mogło pracować nad zawartością serwisu.

Sądzę że z czasem wiele osób będzie chciało pisać na php.pl ponieważ będzie to powodem do jakiegoś rodzaju "dumy" i pozytywnie wpływało na reputację danej osoby.

Narazie tak nie jest. Nie jestesmy w stanie zmienić tego z dnia na dzień, ponieważ - naprawdę - te kilka osób które teraz się tym zajmują, nie są w stanie zrobić więcej.

Jest jednak ciągle grupa osób, która może zrobić jeszce bardzo dużo, i jak tylko kiedyś wpadnę na pomysł, jak ich do tego zachęcić - jestem pewien, że każdy zauważy szybkie efekty.
vieri_pl
Ja też chętnie podeślę kilka artów ! Zobaczymy moze będą tak dobre by je umieścic :]

Myslę że my wszyscy forumowicze musimu sami rozwijać php.pl bo wielu jest gorszych od nas w tej dziedzinie infomatyki jaką jest programowanie...
Fuzja
Ja się piszę na artykuły (od czasu do czasy) i jakieś newsiki , pierwszy długi art o PEAR już w testach u It's Me ;]
splatch
Jak widać zainteresowani są. Wykorzystajcie ich zapał, chęci i zdolności w jak najlepszy sposób! smile.gif
itsme
Cytat(Fuzja @ 2006-02-28 19:26:11)
Ja się piszę na artykuły (od czasu do czasy) i jakieś newsiki , pierwszy długi art o PEAR już w testach u It's Me ;]

juz poszlo do publikacji
Fuzja
Cytat
juz poszlo do publikacj

Czyli art przyjęty smile.gif ?
DeyV
Cytat(itsme)
Cytat(Fuzja )

Cytat(itsme)

juz poszlo do publikacj

Czyli art przyjęty smile.gif ?


tak - poszlo do przeczytania i publikacji


posty nie na temat trafily do osobnego wątku.
itsme
Cytat(Fuzja @ 2006-02-28 21:30:30)
Cytat
juz poszlo do publikacj

Czyli art przyjęty smile.gif ?

mało tego juz opublikowany :-)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.