Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] portfolio pani architekt
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
ein
www.mkonrad.com

jak w temacie winksmiley.jpg wraz z moja polowka zrobilam jakis czas temu portfolio mlodej pani architekt winksmiley.jpg

jak wam sie podoba?
Vogel
na prawde świetne! proste (wręcz ascetyczne), estetyczne, treściwe - idealne dla architekta. rzadko to mówię ale bardzo bardzo mi się podoba...
dr_bonzo
Te literki sie tak dziwnie ukladaja R. O. T. F. L. tongue.gif
Podzial PORTFOLIO na te zbitki liter jest trudny do czytania -- latwiej czytac sylabami
pawel_k
ciekawa strona, nie będę wymieniał zalet ale skupię sie na tym co mi się nie podoba smile.gif

- intro z malutkim przyciskiem enter
- brak polskiej wersji językowej
- za duży rozmiar obrazków w tle
- za dużo <br /> na stronie głównej winksmiley.jpg

ale przyjemnie sie oglądało stronę, takich stron (tzn nie przebajerowanych) w internecie brakuje niestety...
SongoQ
Jak dla mnie menu jest za male, reszta OK.
orson
witam ...

strona bardzo ładna ale teksty powinny być w półprzeźroczystym divie (np. szarym) bo nie są za czytelne (zlewają się z tłem)

pozdrawiam
revyag
Bardzo ładnie:)

Obrazki w tle strony to dobry pomysł, ale:
- za dużo zajmuja
- na niektórych podstronach tekst jest niestety słabo widoczny

Co do obrazków, nie wiem w czym były robione, ale ściągnąłem sobie jeden(nie bić, dla testów ofkoz:)) otworzyłem gimpem i:
- rozmiar po ściągnieciu 71.3KB
- rozmiar po otwarciu gimpem i naciśnięciu ctr+s smile.gif - 15.5KB
Nie kompresowałem w jakiś wymyślny sposób, zwykły zapis z domyślnymi ustawieniami.

Chyba lekka optymalizacja by się przydała smile.gif
sf
Pomysl z obrazkami w tle wg mnie nie wypalil - zle sie czyta tekst. Menu ma za mala czcionke, jest pelno bialej przestrzeni miedzy menu, a trescia, tak nie mozna projektowac strony.
vieri_pl
Stronę wstępną bym wywałił, albo chociaż poprawił ten napis portfolio, źle się go czyta, nie wygląda to dobrze sad.gif ALe pozostałe rzeczy są na prawdę ładnie wykonane. Brawo !

Pozdrawiam
kowal1122
strona wstępna detna a w dalszym menu jest za biało!!o wiele za dużo bialego!
SongoQ
Cytat
strona wstępna detna a w dalszym menu jest za biało!!o wiele za dużo bialego!

Juz dawno minela era czarnych stron tongue.gif
Zajec
A ja mam pustą stronę, co mam zrobić? Żadnego guzika, informacji.
Wykrywacz
A mi się wydaje że aż za ascetyczna. Może zabardzo przyzwyczaiłem się do efekciarstwa ale... jakoś to takie wątłe. jak by przy tym obrazku na początku to zdjęcie bardziej wsadzić w stronę czyli jakiś cień etc.. wiem brakuje mi lekkich cieni.
Kolorystyka bomba reszta ok. plus wady w/w postach.
xarr
No generalnie temat "dostepnosci" zostal na tej stronie pominiety.

Strona wizualnie przyjemna, ale nie jest najprzyjazniejsza w uzytkowaniu smile.gif
Poza tym kodzik oczywiscie tez do poprawki: duzo zbednych klas, duzo zbednych znacznikow, brak list, naglowkow...

jakby wam sie chcialo te w sumie drobne poprawki naniesc to bedzie bardzo sympatycznie smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.