Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] portal informacyjny
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
vihoo
Zobaczcie : www.wejher.glt.pl.
Wszelka krytyka (oczywiście konstruktywna) mile widziana.
Pozdrawiam cool.gif
Speedy
Nie zgłębiałem się w część merytoryczną, więc jej nie oceniam.
Wizualnie - ogólnie: nie podoba mi się. Te bannery za bardzo migotają, nie podoba mi się ta ruszająca się strzałeczka po lewej "NEW". Ten telewizorek też mi się nie podoba. Czarne literki na ciemnoniebieskim tle nie wyglądają najlepiej. To menu po prawej jeszcze jest w miarę wyraźne, ale "dzisiaj jest poniedziałek, 12-12-2005, imieniny: Dagmary, Joanny, Aleksandra" po lewej już nie.
Strona niczym się nie wyróżnia, niespecjalna, nieoryginalna, z W3C też niezgodna.
Reasumując (pisałem, lecz powtórzę): nie podoba mi się.
vihoo
Dzięki Speedy. Wiedziałem, że coś jest nie tak, ale nie mogłem skapować co. Nie jestem plastykiem i graficzne dłubanie przychodzi mi z trudem. Telewizorek i strzałeczka zostały dodane niedawno. Wykazałem się chyba brakiem konsekwencji i tak sobie palnąłem te linki. Będę musiał to zmienić, bo rzeczywiście nie pasują.
Niestety nie mogę wymyślić czegoś takiego, żeby strona miała to coś. Ale nie poddaję się i nie zamierzam zarzucić projektu. Mam nadzieję, że druga odsłona strony będzie się podobać.

Szkoda, że tak mało jest opinii, bo one rzeczywiście pomagają.

Pozdrawiam forumowiczów.
dr_bonzo
Cytat
Szkoda, że tak mało jest opinii, bo one rzeczywiście pomagają.

Nie narzekaj tylko poczekaj. (koniec rymowania na dzis tongue.gif)

* Srodek strony jest... wysrodkowany w pionie, tak jakby odpadl i zsunal sie na dol -- totalnie burzy koncepcje.

* Napisy w topie i gornym menu porozrzucane we wszystkie strony:
<Szukasz..
wejcherow... >
<data i imieniny
najwazniejsze menu >

* brakuje spodu strony -- konczy sie tak nijako
vihoo
Dzięki, dr_bonzo.
Troszkę poprawiłem, mam nadzieję, że jest ciut lepiej.
Jutro (dzisiaj) popracuję nad dołem, bo faktycznie fatalnie wygląda.

Pozdrawiam rolleyes.gif
kowal1122
więcej ostatnich ogłoszeń bo banery zasłaniają je wręcz, i strona wydaje się taka mała.
ALe jest dobrze.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.