Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] parkour
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
kowal1122
No więc wystawiam do oceny moją stronę www.
najlepiej działa pod firefoxem ale pod explorerem też da się oglądać!
kliknij tutaj by odwiedzić moja stronę
prosze o oceny w skali 0-10 i uwagi! biggrin.gif
dr_bonzo
Spaprane kodowanie - krzaki
Nieczytelne tutoriale - czarny tekst na granatowym tle
kszychu
Kolory jakieś takie.... iogólnie takie coś robi się w pięć minut, więc nie wydaje mi się, by było tam co oceniać.
Kowal1122: jesteś na forum już jakiś czas, więc wiesz co ludzie umieszczają do oceny. Sam powiedz, czy Twoja strona im dorównuje choćby w małej części?
Poza tym masz pochrzaniony kod html.
mike
1. Table służą do prezentacji danych tabelarycznych a nie do tworzenia układu elementów na stronie.
2. Kodowanie padło tylko(aż) pod Operą.
3. Popracuj nad kontrastem. Bo biały tekst na żółtym tle to oczy może zamęczyć.
4. CSS Validator Error
5. This page is not Valid XHTML 1.0 Transitional! (65 errors)
revyag
1.No offence ale takie coś to można nastrugać w 20 minut.
2.
Cytat
Kolejne zmiany    5. grudnia 2005, 15:09:02
Jak zauważyli�cie zmieniło się tło i poprawiłem wręcz
nie wybaczalny błšd który powodował że podstrony o nas się
nie pokazywały

Bo to polecam kliknąć którykolwiek link z działu tutoriale.
3.Myślałem że jeśli już umieszczamy w ciele dokumentu style to robimy to między znacznikami head a nie przed html.
4. Pełno krzaków.
Dam 1/10 za odwagę --->(za to że odważyłeś dać stronę do oceny snitch.gif)
Pigula
w dziale toturiale nie wszystkie linki istnieja, a wybierajac reverse vault strona wyswietla sie zapetla. pozatym pomysl czarnego tekstu na granatowym tle to morderstwo dla oczu odwiedzajacych trzeba zaznaczyc tekst zeby mozna bylo odczytac. a co do wyglada to kwestia gustu ale mi sie nie podoba dry.gif
shpyo
no offecne chłopaki, ale przeglądając zdjęcia i filmy na Waszej stronie to zaraz przypomina mi się skecz Pablo Francisco (parodia tego głosu co zapowiada filmy)
Cytat("Pablo")
GET DOWN! Even more excitment! GET DOWN AGAIN!
kowal1122
zmieniłem w pełni stronke!!!
prosze o oceny.

kliknij tutaj by ja odwiedzić
Wykrywacz
Nie patrzyłem na stronę kodową.
Graficznie, no jest to już bardziej czytelne, ale to wszystko wygląda może nawet nie pstrokato, ale poporstu niedobranie. Innymi słowy kolory do siebie nie pasują, całość wygląda poporstu strasznie miernie i to od strony graficznej właśnie z uwagi ma kolory.
Pozatym jedno mnie jeszcze dziwi po co wciągać php na stronkę którą można spokojnie zrobić w html'u, który jest szybszy głupszy i mniej się wywala, bo trudniej go zepsuć.
w mojej ocenie 1/10 za początek czytelności, poza tym strona wydaje się mi licha.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.