Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [projekt] Metal Dream
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
Balas
LINK

Jak chcecie bluzgac to przynajmniej powiedzcie na co poprawic smile.gif a nie tylko zle zle zle tongue.gif
ActivePlayer
popraw
-font w menu
-zaokrąglenia są jakies 'kanciate', nieladnie to wyglada,
-gradnienty - ogolnie na buttonach, footerze itd... są dobrane nieumiejętnie przez co nie prezentują się zbyt okazale wrecz przeciwnie,
-w topie w tle cos jest, chyba jakies zdjęcie, ale ciezko sie dopatrzec...
-font w tresci nie moze miec antyaliasu, no chyba ze strona to bedzie jeden duzy obrazek smile.gif
-zrobilbys dobre wrazenie layem... z 8 lat temu

jesli o czyms zapomnialem to wybacz smile.gif
do kosza i zacznij od nowa... z pomyslem, a nie tabelka, tu fotka tam gradient i bedzie dobrze...
hwao
Wg mnie na strone sie nadaje, szczegole jak bedzie jakos tresc wyizolowana i bedzie sie potem dalo przeniesc na nowego thema (wyglad).

Nie podoba mi sie tylko te FORUM, DOWNLOAD (czylli ta belka).

Nad czytelnoscia tresci bym jeszcze popracowal, w sumie nie jest zle - mozna tego uzyc.
mike
Mam zdanie podobne do zdania @ActivePlayer'a. Lay sprzed epoki ...

Pełno takich na stronach z darmowymi szablonami. Ich żywot zawsze jest taki sam: ściągasz, patrzysz, bleee, do kosza, ...
fiszol
Strasznie klocowate to wszystko, wywal zupełnie te buttony z pod logo, daj po lewej jakieś menu w css i menu tuż nad stopką
Balas
Tamto wywalilem do kosza i zorbilem tak:
LINK

A teraz lepiej questionmark.gif smile.gif
LBO
ta nazwa dla strony glownej "start" moim zdaniem nie pasuje.. skoro umiesciles tam newsy to zastanow sie czy nie zmienic wlasnie na "news"
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.