Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: eTrucker..pl ...[version2]
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
trucksweb
oddaje do uzytku i ocen druga wersje portalu eTrucker.pl Chcialbym sie dowiedziec czy odpowiada ta wersja wiekszej liczbie uzytkownikow, jak szybko sie alduje, czy ustawienie modulow jest czytelne i prawidlowe(wiem ze aby moduly byly czytelne i ulatwialy zycie czytelnikom musi byc kilka lat doswiadczen- ale ja tego nie mam)
Wytykajcie bledy tongue.gif (it's not valid exclamation.gif)

link: eTrucker.pl

czy ta wersja jest juz lepsza ??jak kolorystycznie...
hwao
powiem tak:
Napewno jest duuzo lepiej, ale nadal... braknie tu jakiejs jednej spojnosci - calosc wyglada jak powycinana z paru design'wo
strife
Witam,

Podzielam zdanie @hwao, powinieneś się trzymać jednego schematu, niż w kolejnych w to kolejnych blokach strony dawać inną koncepcję.

Czy jest czytelnie - jak dla mnie to nie jest, Szukaj powinno być w gdzieś po prawo na górze, nie lubię gdy Menu jest na środku, jeśli już musi być to bliżej całego top'a. A tamtej wersji nie pamiętam to nie mogę powiedzieć, czy lepiej...

To Tyle jeśli chodzi o moje skromne zdanie..

Pozdrawiam!
Pigula
szczerze niezbyt pamietam poprzedniej wersji ale tak jak powiedzial hwao brak jednolitosci. musisz jakos inaczej podobieradz barwy moze inne ustawienie. ogolnie wizyjnie strona nie jest zla. tylko jeszcze jedno pytanie dlaczego naglowki newsow sa przekreslone??
pawsul
mi sie nie podoba logo, uwazam ze jest za duze
trucksweb
1) design jest jeden, ale przyznaje sie ze robilem go w biegu.
2)wyszukiwarka byle netspring'a ale nie moge sie doprosic od tyg aktywacji wyszukaiwarki na mojej stronie, wiec zmienilem na wbudowana- jeszcze dodam jej button inny
3) menu wedlug mnie jest dobrze, co nie znaczy ze je zmienie-chyba dodam do lewego modulu.
4) po lewej stronie moduly sie wyrozniaja to jest zamierzone exclamation.gif

ale ogolnie sie podoba:)
revyag
Uwagi:
- belka z loginem i hasłem, czcionka jest za duża, poza tym przydałby się jakiś odstęp między zawartością a krawędziami
- te przekreślone nagłówki nad sekcjami to celowe ?
- przydałby się jakiś odstęp między linkami "więcej" i kolejnymi sekcjami
- jeśli stosujesz konwencję z wycieniowanymi belkami(dół strony - Nowści,Artykuły itd.), to zastosuj to na całej stronie, np. na belce z wyszukiwarką, chodzi o pewną jednolitość,
trucksweb
pisales posta jak wprowadzalem zmiany tongue.gif
1)topa nie zmienie na dzien dzisiejszy- mam inne plany,
2) przekreslenie topicow juz poprawione,
3) wyszukiwarke tez gdzies umieszcze, nie wiem ejszcze gdzie
4) cieniowane topy modulow sa tylko dla modulow tabeli lewej i kilku srodkowej. dla wyszukiwarka ma oddzielac menu od reszty strony, dlatego jest takie tlo a nie inne.
5) kolorystyka ulegla zmianie

cos jeszcze questionmark.gif

///
nie moge zdefiniowac w css zadnego bordera dolnego dla newsow !
Luke
Proponuje usunac tam gdzie to mozliwe, elementy dekoracyjne Mambo, ktore nie pasuja do calosci. Patrz, kontakt.
trucksweb
o kontakcie zapomialem:(
zaraz poprawie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.