Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [layout] strona firmy która zajmuje się wszystkim
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
Ja
jak w temacie, firma zajmuje się pogrzebówką, kamieniarstem i poligrafią, layout poddaję Wam do oceny smile.gif
strona w nowym oknie (js)
a dla marudnych otwierająca się w tym samym oknie:
strona w tym samym oknie
trucksweb
jak dla mnie 9/10 troche schematyczne, ale da sie przetrawic. poza tym nie mam do czego sie przyczepic smile.gif
chmolu
Cytat
Co¶ znowu napisali¶my...

a te krzewy to po co?

Nie podoba mi się top i ta kolorystyka. IMO tego typu firma powinna mieć stronę w klimatach zgodnych z rodzajem wykonywanych usług tongue.gif

http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%...ar%2Findex2.php
NuLL
Wg mnie czcionki są za duże - szczególnie ta w centrum.
revyag
Wygląda całkiem ciekawie. Ale są dwie rzeczy do których się przyczepię snitch.gif
Ten fioletowy kolor na podstronie zakład pogrzebowy jest nie do przyjęcia, zmień to na jakieś odcienie szarości, bo jak dla mnie do wygląda na sklep spżywczy snitch.gif
Kolor pomarańczowy na podstronie reklama i poligrafia całkiem ją zabija, strasznie razi w oczy i aż się chce szbko z tamtąd wyjść snitch.gif
Ogólnie pomysł ze zmieniającymi się kolorami na podstronach jest ok smile.gif
Kinool
1) uwazam ze top jest za wysoki! przy 800x600 zajmie z polowe widocznego obszaru1
2) zakladka "o firmie" linkow na topie prawie nie widac (daj im inny kolor albo inne tlo)
3) lepiej bylo by chyba zrobic 2 odzielne strony niz laczyc to w jedna
Seth
Nie bede tak zachwycony jak moi proprzednicy... mnie layout sie wogole nie podoba.

1) Logo nie mowi nic o firmie. Zreszta caly layout nic mi nie mowi gdzie wszedlem (poza menu).
2) Kolorystyka topu jest niczym tecza. Daje po oczach, a nic soba nie reprezentuje.
3) Menu wyglada jak z kursow photoshopa, nic odkrywczego, a jest raczej kiczowate.
4) Dol strony nie pasuje do topu.
5) Flagi panstw wygladaja kiczowato, tak jak i menu.

A co do HTMLa - brak DOCTYPE
1) Brak DOCTYPE !
2) Brak kodowania !
3) Krzaki
4) atrybuty tagow bez " " (cudzyslow)

Strona bardzo mizerna i bez pomyslu. Wyglada jakby zrobiona na pdostawie tutoriali photoshopa. Jak na firme, ktora zajmuje sie min. kamieniarstwem i uslugami podgrzebowymi za kolorowa. Typografia tez lezy.

Jak dla mnie 1/10.
Ja
Cytat
1) Logo nie mowi nic o firmie.

logo firmy nie ja wymyślałem, ono "już było"
Cytat
A co do HTMLa

do oceny oddałem layout zdaje się...
yavaho
Layout jest ok ale mogł by byc mniej kontrastowy. Te ikonki od zmiany jezyka za bardzo rzucaja sie w oczy.
Ale jedno mi sie nie podoba. Dlaczego strona jest na ramkach? Jak i tak gdy sie nacisnie jakiegos linka w lewym menu to zostaje przeładowana cała strona wraz z gorna ramka w ktorej jest top. Ramki sie stosowalo aby odswierzac jak naj mniej elementów na stronie.
scanner
Cytat(Ja @ 2005-09-13 13:46:08)
Cytat
A co do HTMLa
do oceny oddałem layout zdaje się...

Nie będe się powtarzał za Sethem, bo mam podobne odczucia.
A co do layoutu i HTMLa - tak się skłąda, ze lay kompunujesz znacznikami. Taka technologia. A skoro masz ewidentne i szkolne błędy w kodzie, to i lay się może rozwalić.

To tak, jakbys chciał oceny fotela z zepsutym siedziskiem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.