Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ze świata do LAN ???
Forum PHP.pl > Forum > Serwery WWW
lukas_jg
Cześć. Mam pytanko.
Czy jest jakaś możliwość podłączenia sie do mojego servera jeżeli ja jestem w sieci LAN, a osoba która chce sie podłączć jest z poza niej(z poza LAN) questionmark.gif? Może jakiś tunel albo coś w tym rodzaju?questionmark.gif
Proszę pomóżcie!!!!
Fo
hmm a czy jak nie masz dostepu do internetu to mozesz oglondac sobie wirtualna polske ? no chyba ze na zdjeciu smile.gif
jesli jestes w sieci LAN to masz ip wewnetrzne .. a ten ktory moze sie do ciebie podlaczyc na serwer to jedynie mozliwosc taka ma ... ktos z twojej sieci .... wiec nie nie moze sie dostac nikt z poza LAN'u w ktorym ty sie znajdujesz, do twojego serwera....
Cudi
Wystarczy że będziesz miał zewnętrzne IP. Ja za coś takiego musze dopłacić do abonamentu smile.gif
lisu
Jezeli jestes w sieci LAN i masz dostep do neta tzn ze prawdopodobnie stoi gdzies sobie serwer ktory maskuje kompy w lanie. Musisz isc do wlasciciela tego serwa aby zrobil przekierowanie portu, czyli jezeli ktos sie odwola na port 80 serwera, serwer przekaze to zapytanie twojemu apachowi. Jedynie dostep do serwera jest problemem (moze sie zdarzyc ze nie ma serwera a jest sprzetowy router - to juz sie nie znam)
dragossani
Najłatwiej zrobić na routerze przekierowanie z wyższego portu (np. 8080) na konkretny IP w sieci lokalnej ze standardowym portem 80. Prosty wpis w konfigu od NAT-a.
Jabol
podejrzewam, że jedyny sposób to włamanie się na serwer-bramke i potem uruchomienie links'a biggrin.gif .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.