Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: tau.design
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
serafin
http://devonstudio.com/tau.png

Oddaje w imieniu YooYoo (grafika) i swoim (css, xhtml) pod Waszą ocenę.

W skrócie: grafika pod panel zarządzający frameworkiem, zgodny z WAI, CSS 2.0, XHTML 1.0 Strict. (poprawka)

Z góry dzięki za sugestie winksmiley.jpg


____________________/ Edit ]

Prosze nie umieszczac zdjec o takim rozmiarze wprost na forum.
nospor
sugestia :
wykrój co nie potrzebne, czyli przeglądarke. Nie potrzebujemy wiedzieć że z ff korzystasz. Zostaw sam design. Trochę wyczucia.
że już nie wspomne że przez te niepotrzebne smieci strona się rozjeżdża.

edit: dziękuje za wysluchanie prośby biggrin.gif
nie czepiam się. Cięzko tylko skupić uwagę na tym wspanialym design, gdy tuż obok jest jeszcze wspanialsza (ble) ff tongue.gif
serafin
Nospor: czepiasz sie. EOT. Czekam na opinie
NuLL
Prosto, czysto - fajnie smile.gif

Zamień ten napis na laptopie na Tau tongue.gif
Pigula
big plus winksmiley.jpg jestem ciekawy wersji koncowej bo ja lubie sobie na stronie testowanej poklikac biggrin.gif
Marusz
Dla mnie bomba.
matid
Jestem naprawdę pod wrażeniem. Chyba muszę sobie w końcu grafika mającego podobne poczucie gustu i umiejętności do zespołu znaleźć.

A żeby nie było, że nie mam nic do zarzucenia - nie ma czegoś takiego jak XHTML 1.1 Strict tongue.gif
Vengeance
Hmm, może w tabelce "lista użytkowników" przydałyby się jakieś nagłówki. Pozatym te drugie menu w top (w sumie podmenu)... poszczególne elementy mogłby być jakoś oddzielone (chyba że się w CSS podświetlają albo co).


A to, że połowa jest po polsku a druga połowa nie to tak ma być czy tylko dla testu :]

Pozatym uważam że przesadzacie, design ma tylko ładnie wyglądać a nie wczytyawć się latami przez zastosowaną grafikę, szczególnie w panelu admina.... joke oczywiście, w nawiązaniu do twoich ocen ObjectForms ;P
hwao
Oj Serafin'ku tongue.gif
Juz wiem czemu nie ma http winksmiley.jpg wyobrazam to sobie w ie;D (w operze zreszta tez winksmiley.jpg )

Poza tym ze nie lubie tych czionek linuxowych (te wygladzanie i cala reszta, fee... ) całkiem niezle winksmiley.jpg ale co tu oceniac tongue.gif

Jak dajesz panel admina to najwazniejsze jest sie po nim poruszanie (uzytkowanie) a nie jego wyglad, imho.
kwiateek
Estetyczne to to jest, utrzymane tez w swoim stylu od poczatku do konca co tez idzie na plus. Z uwag ktore wzialbym pod uwage na pierwszy ogien to: nawigacja i czytelnosc. Dla mnie zdecydowanie za mala czcionka i brak okreslenia miejsca w ktorym aktualnie w panelu sie znajduje (moze wycieniowanie aktywnych zakladek). Tez nie sadze zeby tak duzy i ciezki header ze zdjeciem byl potrzebny w panelu admina i to w dodatku frameworka - no chyba ze beda to jakies ladne panie w bikini zmieniajace sie co odswiezenie to co innego (-;
serafin
http://devonstudio.com/tau2.png
Oto lista z naglowkami (musialem naglowek uciac bo mi sie na wysokosc okna nie miescilo) winksmiley.jpg)

Zakladki sa podswietlane (widac gdzie sie jest, tak samo menu ponizej).

Czcionki faktycznie za male - poprawilem

__edit:
hwao - linki winksmiley.jpg
Lisek54
Mii sie podoba smile.gif Good
8/10
dr_bonzo
Miedzy panelem z data a logiem jest pixelowa linia przerwy.
Nie podobaja mi sie cienie w <inputach>.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.