Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: moja stronka - zapraszam
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
dexter_m
Witam!
Chciałbym aby użytkownicy tego forum (czyli wy winksmiley.jpg ) ocenili moją stronkę.
Zrobiłem ją mając 14 lat (teraz mam 15 winksmiley.jpg ).
Stronka zajmuje się tematyką : Webdesign, HTML, php, JavaScript (w budowie), TurboPascal itd. Po prostu oczekuję od was szczerych odpowiedzi.

MOJA STRONA

Niestety, strona jest jeszcze w budowie worriedsmiley.gif

Pozdrawiam, dexter.
PS. Myślę że tamat jest na odpowiednim forum. Chociaż..., może powinnien być w opinie,(no ale tam żadnego tematu nie ma...)
kszychu
JEsteś tu już jakiśczas i nie zauważyłeś, gdzie umieszcza się strony do oceny?..

W kwestii oceny...Co tam jest do oceniania? Grafika - buro, że oko wykol, treść - bez żartów!, skrypty - przeoczyłem jakieś?
Generalnie, popracuj nad tym jeszcze i dopiero daj do oceny. Może na 16 urodziny coś ciekawego wyjdzie.
dexter_m
Czekam na wasze opinie...
Pigula
strona wedlug mnie slaba. nie powala ani trescia ani grafika dochodza denerwujace reklamy google z serwera. a i z tego co patrzylem po kodzie to tez daleko mu do idealu raz masz tagi wielkimi raz malymi literami pisane i do tego jeszcze to
  1. </TD>
  2. <TD>
  3.  
  4. </TD>
  5. </TR>
  6.  
  7. <TR>
  8. <TD>
  9.  
  10. </TD>
  11. <TD>
  12.  
  13. </TD>
  14. </TR>
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19. <!--END CZESC GLOWNA-->
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  39.  
  40.  
  41.  
  42.  
  43.  
  44.  
  45. </TD>
  46.  
  47. </TR>
  48. </TABLE>


jezeli to pole zajmuje za duzo miejsca to prosze moderatora o usuniecaie go tongue.gif
dexter_m
Dzięki pigula za szczerą odpowiedź, rzeczywiście, jeszcze daleko do ideału. Postaram sięaby mój następny projekt był znacznie "lepszy".
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.