Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: RSS
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > Wortal
sztosz
Czy mozna by zrobic z tym pożadek? Jakiegokolwiek klienta RRS bym nie używał zawsze i tylko w newsach z php.pl zamiast polskich liter są krzaczki. Prosze o odpowiedz chociażby zbluzgać mnie tongue.gif
SongoQ
A moze musisz ustawic kodowanie. Ja mam RSS w mirandzie i jest chyba wszystko ok.
sztosz
W Mirandzie jeżeli używasz pluginu RSSNews to jest wszystko OK bo kodowanie Mirandy (po polsku) jest zgodne z tym co jest w(?) RSS'ie. Ale nie zmienia to faktu że w samum RSS'ie brak informacji o kodowaniu i ustawiane jest domyslne klienta. Ja się nie znam na RSS'ie prawie wcale, ale ten na php.pl jest skopany sad.gif
SongoQ
W Operce tez poprawnie dziala. Moze cos nie tak z rozpoznawianiem kodowania.
wassago
Używam SAGE pod FF i wszystko działa dobrze.
dr_bonzo
thinfeeder takze wyswietla prawidlowo.
sztosz
No to ja nie wiem już co jest nie tak sad.gif
Sh4dow
ja nie o kodowaniu bede pisal ale jest maly blad w rss'ie ktory jest wpisany jaki <link /> w naglowku. Bo takim sposobem dolaczam siebie rss'y do Firefoxa i okazalo sie ze nie moze zostac pobrany. natomiast link pod obraskiem rss'a dziala poprawnie. okazuje sie ze adresy sie roznia. Jak ktos moglby ten malusi szczegolik poprawic Rkingsmiley.png
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.