Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [strona] chelsealondyn.com
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
GrayHat
zapraszam do oceny i zglaszania uwag
http://chelsealondyn.com
hwao
http://chelsealondyn.com/

Całkiem niezle, ale cos chyba za duzo tego cienia szarego jest rzucone. Przez to strona niby jest mila w ogladaniu ale przesadnie (troche nie podchodzi mi pod kolor).

Wydaje mi sie ze za duzy kontrast jest miedzy tym niebieskim a szarym

Top nawet fajny ale bez pomyslu - to widac

Tak samo w topie ten cien na tym znaczku moglbys zaznaczyc krawedz tego boxa gornego 1px solid #000 i wydaje mi sie ze bylo by lepiej
Marusz
Cytat
<META NAME="Author" CONTENT="Barszczu">

To na pewno Twoja strona?
GrayHat
tak poprostu design cial barszczu i zostawil meta tag nawet tego nie zauwazylem
strona jest w fazie rozwojowej tak naprawde to zacznie sie dziac w sierpniu jak sie premiership zacznie
Pigula
ogolnie plus. strona mi sie podoba jest w barwach klubowych sa informacje jakie powinny byc choc moze historia klubu przydalaby sie. naliczylem tylko 3 minusy:
1. w dziale tabela brak jednego zespolu jest 19 a powinno byc chyba 20?
2. w menu przez boisko przebiegaja dwa biale pasy niezbyt wiem po co?
3. nie lubie Chelsea ale na to nic nie poradzisz tongue.gif
kubatron
Ładna, prosta i wygodna w obsłudze smile.gif
Cytat
Ładny design musi łączyć w sobie kilka funkcji. Nie należy brać pod uwagę tylko wyglądu, ponieważ nasza strona nie ma być obrazkiem. Przede wszystkim należy postawić na funkcjonalność i czytelność witryny. Kolorystyka jest również bardzo ważna, ponieważ nasze oczy mają koncentrować się na tekście a nie na jaskrawych czy kontrastowych kolorach. Najpierw należy obmyślić układ strony, narysować podstawowy szkic (np. w Photoshopie), ustawić kolorystykę, i na końcu zadbać o szczegóły. Później tnie się stronę na elementy i wstawia do HTML'a.

smile.gif
U mnie masz +8/10
dr_bonzo
- Dla mnie zbyt biala (no coz, takie barwy Chelsea:))
- Przeszkadzaja mi te rozmyte naglowki (niebieskie) tabel - czuje sie jak by mi oczy wysiadaly.
Reszta jest OK.
GrayHat
Cytat(dr_bonzo @ 2005-06-24 10:47:12)
- Dla mnie zbyt biala (no coz, takie barwy Chelsea:))
- Przeszkadzaja mi te rozmyte naglowki (niebieskie) tabel - czuje sie jak by mi oczy wysiadaly.
Reszta jest OK.

moze ci wysiadaja winksmiley.jpg
dr_bonzo
To swoja droga, ale efekt jest dla mnie nieprzyjemny.
Vertical
Stronka mi się podoba, jest utrzymana w klubowych barwach, chociaż lepiej byłoby zamiast tego białego dać chociaż lekko-niebieski kolor (nie lubię białych miejsc tongue.gif ).
kowal1122
bardzo ładna strona niemam nic do zazucenia!
Fipaj
Bardzo ładna - 9/10

Jeden odjąłem za to, że za bardzo schematyczna, a stron o prawie tak samo wyglądających się ostatnio namnozyło w necie...
sobstel
Cytat(Fipaj @ 2005-06-25 14:13:37)
Jeden odjąłem za to, że za bardzo schematyczna, a stron o prawie tak samo wyglądających się ostatnio namnozyło w necie...

z jednej strony to wada, a z drugiej atut, w końcu są pewne schematy czy standardy, których wchodząc na stronę oczekujesz. dla mnie jest prosto ladnie i przejrzyscie, może własnie troche za duzo bialego, ale to szczegol.
matimik
Bardzo ładna strona! Pozdrawiam!
barteekk
Bardzo podoba mi się to logo smile.gif tło, stopka są okej.

Nie podoba mi się menu, tzn. kolorystyka, wyglad itd. bardzo mi się podoba, lecz przesunął bym menu do lewej, a newsy rozciągnał do końca prawej strony. Spróbować to jakby złożyć, bo takie wydaje mi się jakby się rozpadło...
maniaczka1
zawartosc slaba tongue.gif a od strony graficznej fajne tylko troche "proste" blink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.