Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: PUB
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
maycher
Ocencie stronke mojego pubu.
PUB
maycher
Dzieki antoncad. poprawiłeś mi nastrój...smile.gif
maycher
The Coors - Irish Music
sobstel
"Ta strona została zrobiona wykorzystując Macromedia®FlashTM. Masz starą wersję odtwarzacza Macromedia Flash, dlatego też nie możesz ujrzeć tego co stworzyliśmy."
Pigula
Cytat
    Nie masz najnowszego odtwarzacza Macromedia Flash Player.

    Ta strona została zrobiona wykorzystując Macromedia®FlashTM. Masz starą wersję odtwarzacza Macromedia Flash, dlatego też nie możesz ujrzeć tego co stworzyliśmy.
   

    Ściągnij i zainstaluj najnowszego playera Macromedia Flash. Zajmie to tylko kilka sekund.

    Macromedia and Flash are trademarks of Macromedia, Inc.

dziekuje. co ciekawe na tym starym flashu inne strony mi chodza. i to kolejny przyklad dlaczegonie powinno sie robic stron we flashu jeszcze zeby byl bezposredni link do instalki ze klikasz sciagasz i instalujesz to moge zrozumiec a dla jednej strony wszystko recznie robic. sorry lekka przesada. ja mam flasha ktory jest automatycznie sciagany przez firefoxa 1.0.4 gdy przegladarka wykryje jakies elementy flashowe.
kowal1122
ja zazwyczaj oceniam krytycznie więc:
-muzyka średnio mi sie podoba ...
-to menu odwrócone o 90 stopni a w dodatku jak się najedzie to znika(nie da się czytac)
-w galerii bardzo duzo zdjec tongue.gif
revyag
Stronka bardzo oryginalna, podoba mi się. Fajna muzyczka w tle smile.gif
Jedyny minus to że długo się ładuje, szczególnie galeria zdjęć.
maycher
Dzięki za słowa krytyki.
Galeria jest tylko z przykładowymi zdjęciiami. Bedzie wiecej i z imprez.
Wiem tez mi spedza sen z oczu ciezar flashowej strony. ....
trucksweb
ja mam takie uwagi:
1)pod firefoxem wszystko pieknie chodzi- jedynie co nie dziala to menu boczne.
2)pod IE menu boczne chodzi, ale strona sie rozszerza i nie ma scrollerow wiec nie mozna przesunac stony w dol czy w bok. No chyba ze ma sie galke w myszce.

Reszta jest ok, no przynajmniej bo jej jeszcze nie widzialem.
Vertical
Jeśli chodzi o moją opinię to strona średnio mi się podoba. Według mnie zwłaszcza niepotrzebna jest ta muzyczka w tle (trochę denerwuje jeśli siedzi się jakiś czas na tej stronie).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.