Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [design,flash,...] Portfolio
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
trucksweb
Dzis opublikowalem swoje portfolio. to co tam jest to nie znaczy, ze tak zostanie- chodzi zwlaszcza a "spelnienia" jak dostane reszte fotek swoich projektow to umieszcze same zdjecia jako linki, teraz jest tam krotki opis.

W swojej pracy polaczylem php -mambo i flasha- zrobilem dokladnie rzecz biorac w swishu bo wydaje mi sie ze jest bardziej do tego stworzony :)latwy to on nie jest, choc latwiejszy od flasha.

Co mozna tam jeszcze zmienic aby bylo czytelniej??
prosze o komentarze.

adres: portfolio
Marusz
Strona cos w sobie ma, ale:
- nie podoba mi sie ta pomaranczowa linia nad iBookiem
- element animacji iBooka w momencie jak wszystkie linie zaczynaja sie "swiecic" razem jest sredni
- postrzepione kontury wielu obiektow (w tym kiepsko wyciety iBook) sa be
- ort: "umożliwiającymi efektywną prezentację w internecie" (sam osobiscie srednio lubie ten blad, lecz jak mawiali niegdys, dura lex sed lex
- zmienilbym napis: "spełnienia" z menu tongue.gif
- informacje kontaktowe sa za blisko lewego brzegu strony
trucksweb
Cytat
- nie podoba mi sie ta pomaranczowa linia nad iBookiem

# dalem ja bo na topie bylo troche za pusto, a pomyslu nie mam na zapelnienie tego miejsca, mzoe zmienie jej ksztalt?

Cytat
- element animacji iBooka w momencie jak wszystkie linie zaczynaja sie "swiecic" razem jest sredni

#pierw mialo byc samo swiecenie, a potem doszedl jeszcze blysk, chyba z z tych linii zrezygnuje a dodam przeblysk na klawiaturze?

Cytat
postrzepione kontury wielu obiektow (w tym kiepsko wyciety iBook) sa be

# lepiej juz go wyciac nie moglem sad.gif

Cytat
- zmienilbym napis: "spełnienia" z menu

# wlasnie on jest specjalnie taki- zamiast portfolio. to ma odroznic te strone od setek innych. pasuje wedlug mnie to stwierdzenia "... bo liczy sie pasja"

Cytat
- informacje kontaktowe sa za blisko lewego brzegu strony

teraz tez to zauwazylem


#bledy ort. coz sad.gif
Zajec
Jak jak zwykle tylko technicznie ;-)

Wszedłem, odświeżyłem trzy razy i jedyne co zobaczyłem to pasek 639px*7px w kolorze #F0F0EE :-)

Potem włączyłem obsługę wtyczek i moim oczom ukazała się strona, którą można zrobić przy uzyciu HTML+CSS... Ba! User wtedy nie musi wtedy nawet czekać na wysunięcie się menu i treści!
trucksweb
wiem, ale ja chcialem zrobic to we flashu, sprawdzic sie i pokazac potencjalnym klientom, ze mozna polaczyc flasha-php(mambo)-css i jedno.
kowal1122
mnie się podoba bo wszystko jest we wlashu a z w flasha żadko wychodzą fajne strony.Denerwujacy jest tylko ten ibook bo tak dziwnie miga...
trucksweb
Cytat(kowal1122 @ 2005-06-04 11:52:32)
Denerwujacy jest tylko ten ibook bo tak dziwnie miga...

wiem o tym pisalem juz wyzej, zmienie te migajace kreski.

##
poprawilem ibook'a i bledy ort. i jak teraz questionmark.gif
dr_bonzo
Moze chociaz jakies info dla tych co maja wylaczonego/nie maja flasha ze tu jest jakas tresc dostepna po wlaczeniu flasha.
------------------------------------------------------
Czcionka troche za mala:
[quote]TRUCKER.waw.pl <<< TU
Wykonanie szaty graficznej na potrzeby strony głównej vortalu motoryzacyjnego. Dostosowanie jej do wdrożenia pod system zarządzania treścią.[/quote] i <<<< TU!!![/quote] @ 1600x1200 i 1024x768
Pigula
jak ja nie lubie flasha!!! ale strona ogolnie mi sie podoba jezeli chodzi o pomysl. tylko po co we flashu wiem ze klienci lubia jak sie cos blyszczy, swieci, mruga itp. dla nich czasmi jest wazniejsze niz tresc. tylko ze przez flasha to dla mnie taki przerost formy nad trescia. jakbys flasha zamienil na xhtml+css to storna by mi sie bardzo podonbala winksmiley.jpg
trucksweb
wiem, ze wielu klientow, ktorzy planuja swoje serwisy chca aby wygladaly najladniej, we flashu poprzez roznego rodzaju animacje w pewnym sensie ukazuje co mozna zrobic- co "ja" moge zrobic dla nich. Chcialem, aby strona na portfolio byla dunamiczna'- statyczna mam na trucker.waw.pl.

ale ogolnie sie podoba- to juz duzu atutu. dzieki.
Pigula
tak mi sie przypomnialo co do elementow animowanych. niedawno znajoma, ktora skonczyla psychologie powiedziala ze dzieki elementom ruchomym strona wydaje sie czlowiekowi bardziej przyjazna. jednak to nie zmienilo mojego antyflashowego podejscia do tego problemu tongue.gif
bregovic
- trzy słowa na górze strony sugerują menu - a nimi nie są!
- jak dostanę epilepsji od tego mrugającego Maca to zapłacisz mi odszkodowanie? ;>
- ładne kolory.
- nic nowego/innowacyjnego - co jest jedyną żeczą która może usprawiedliwiać użycie flasha. Strona mogłaby w 100% (nawet ten mrugający efekt) być zrobiona w pożądnym XHTML+CSS - i byłaby wtey widoczna wszędzie - a tak pozostająci tylko userzy PC z flashem. Szkoda twojego wysiłku.
trucksweb
mack juz nie mruga, tylko co 5 s. blyska ! a to roznica.
potem umieszcze notke, ze wymagany jest flash.
nie planuje wersji statycznej.
ale dzieki za uwagi.
Pigula
po dluzszym przygladaniu sie uwazam ze tego blysku na laptopie nie powinno byc bregovic ma racje mozna epilepsji.
kowal1122
przeciez ten blysk jest co 5 sekund wiec prawdopodobienstwo dostania epilepsji jest wręcz niemożliwe...
trucksweb
zgadzam sie z przedmowca- nie mozna dostac choroby:) chyba, ze ktos na prawde tego chce.

##
prosze nie sprawdzac formularza kontaktu, bo on dziala- a codziennie dostaje 5 maili testowych tongue.gif

jelsi wszystko inne jest ok, to sie bardzo ciesze. dlugo nad nia pracowalem i troche wysilku wlozylem to nie cicialbym aby byla krytycznie oceniana do konca.
Pigula
dobrze to okresle to inaczej te mrygniecia, blyski czy co to tam jest po prostu mnie IRYTUJE tongue.gif ocena oczywiscie calkowicie subiektywan smile.gif ale reszta strony mi sie podoba szkoda ze nie chcesz robic wersji statycznej
trucksweb
nie zrobie- no moze w przyszlosci dosc dalekiej, gdy bedze mial duzo wolnego czasu.
Teraz tylko zrobie informacje o wykmaganym flashu- dzis dam do oceny, moze cos poprawicie:)

dzieki za ocene.
revyag
Stronka fajna, podoba mi się. Zmieniłbym jednak jedną rzecz. Na podstronach tekst dotyka krawędzi strony. Zrobiłbym odstęp tak, żeby tekst był na równo z pomarańczoym paskiem u góry, albo przedłużyłbym pasek na całą szerokość strony. Poza tym pomarańczowy pasek u dołu jest węższy niż u góry.
trucksweb
@revyag ten pasek na dole jest szerokosci tego na samej gorze- to ten sam tylko na gorze jest zasloniety pod skosem smile.gif
Marginesy- wiem sad.gif zajme sie tym moze jutro, bo dzis juz musze robic co innego.

####
Zrobilem notke o tym ze strona korzysta z flasha, czy tak moze byc? link pozostaje ten sam worriedsmiley.gif
11111
brzydka aaevil.gif
trucksweb
a moze cos konkretniej questionmark.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.