Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: --- usunieto przez autora ---
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
lunter
--- usunieto przez autora ---
Imperior
Podejmuje wyzwanie! aarambo.gif
Sprawdzę swoje siły wieczorem/w nocy, bo w tej chwili nie mam czasu biggrin.gif
Imperior
Ja używam najnowszej Opery, ale być może problem jest w tym, że to nie jest poprawny dokument HTML... dajesz meta, nie dajšc <HTML><HEAD> itp.

===Bo nie można dwóch pod rząd napisać===

Idzie burza, więc moge stracić neta do jutra, więc się będę streszczał:
Poddaję się biggrin.gif

Czemu?
Uwarunkowane to jest tym, jak bardzo nie chciałeś, żebyśmy to rozwiązali, a szkoda mi czasu sprawdzać to.
No cóż pośle na priva, a jeśli nie będzie żadnych chętnych to wkleje tutaj tongue.gif
hwao
jezeli haslo jest kluczem to bardzo ciezko by bylo to minac smile.gif poniwaz bez klucza niezbyt jest to mozliwe:)

1. mozna by szukac powiazac (np w kodzie najczesciej powino sie pojawiac < i > poszukac najczesciej powtarzajacych sie ciagow i probowac je przesunac tak zeby powstaly < > )

2. jechac kazda kombinacje po koleji

Innych pomyslow nie znam smile.gif
Imperior
To nie jest takie proste. Zauważ, że kod litery zależy od kodu litery wcześniejszej i pozycji...

Bełkot na początku bardzo utrudnia znalezienie hasła (właśnie na to liczyłem, że znajde hasło wpisując po kolei znaki, a taki sposób nawet nie ma złożoności wykładniczej i można to zrobić w kilka minut!).

Na dodatek bełkot jest losowy, czyli mało kiedy natrafimy na taki sam kryptogram przy użyciu tego samego klucza i tekstu.

Podsumowywując, siła tego algorytmu leży w długości hasła.

Dobra robota, jak na pierwszy algorytm szyfrujący!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.