Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nowa Odsłona Portofolio
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
11111
Po nieduanym poprzednim Portofolio wziąłem sie do pracy i chciałbym byście tutaj ocenili efekty mojej pracy.
Nie działa jeszcze mapa serwisu. Mam w planach jeszcze dodanie księgi gości oraz dodanie możliwości pisania opini o mnie.
http://rmbac.ok.bia.pl/new/
ikioloak
Jak dla mnie ok, a biorac pod uwage twoj wiek - bardzo ok.
Jedyne co dla mnie nie jest ok to niedzialaja rollovery pod Opera
Bym ja jeszcze obramowal i wysrodkowal.
Kamis
Stronka jest ładna i wszystko widać co trzeba...
Testowałem ją tylko na Ie....

Uwagi:
prace.htm - masz tam dwie grafiki opisujące stworzone przez Ciebie strony... Zrób z tego miniatury (programem graficznym) a nie wymuszasz na nich wielkość.

kodowanie - brak meta znaków.

Ogólnie dobra robota :]
Marusz
Jest OK, ale przyznaj: wykorzystales szablon, prawda?
11111
nie że wykorzystałem bo go troche zmieniłem na swoje potrzeby, ale sie na szablonie wzorowałem.
Kamis
LOL biggrin.gif

Poka ten szablon, na którym się wzorowałeś... porównamy :]
Może po prostu wstawiłeś "odpowiednie dane" ?
kowal1122
a mnie sie niepodoba że jak najeżdzam na menu to sie robi niewidoczne np. głowna tongue.gif
Pigula
Cytat(lunter @ 2005-05-16 12:35:47)
Aha, i to menu. U mnie dziala tak, ze jak sie najedzie to znika napis. Tak mialo byc questionmark.gif

chyba tak mialo byc ale ja bym to zmienil na zmiane koloru czcionki lub jakies podswietlenie ale zeby napis byl widoczny. ale ogolnie calkiem calkiem szczegolnie w porownani z poprzednia praca smile.gif szkoda tylko ze wykorzystales szablon
kowal1122
a czemu zle że wykorzystal szablon?

po to chyba są szablony tongue.gif
Pigula
Cytat(kowal1122 @ 2005-05-16 13:11:02)
a czemu zle że wykorzystal szablon?

po to chyba są szablony tongue.gif

no tak po to sa ale raczej dla ludzi ktorzy chca szybko miec swoja strone a nie chca zaglebiac w tajniki tworzenia tongue.gif pozatym jak ta strone zobaczylem zrobila na mnie calkiem pozytywne wrazenie a potem jak poczytalem posty to sie okazalo ze to przerobiony szablon dry.gif co nie znaczy ze mi sie nie podoba smile.gif
kowal1122
ale chyba lepiej zrobić ladną estetyczną strone(z szablonu) niz jakies przydkie projekty robic... tongue.gif

Ja nad swoim szablonem sie meczylem się tydzień a i tak nie wyszedł mi zbyt ładny. dry.gif

(sam zaprzeczam sobie tongue.gif )
bregovic
- Tabele
- Obrazek w topie zajmuje 64KB exclamation.gif

+ Niezle kolory

Generalnie: 3/10.
11111
proszę to jest ten szablon
http://img219.echo.cx/img219/749/228cont6cz.jpg
kowal1122
no to trzeba przyznać ze go niezle zmieniles tongue.gif
Vengeance
Minusy:
- Woooolno się ładuje
- co to za bug ze znikającym menu po najechaniu :]
- te trzy kropki nad adresem strony (w logo) są ochydne
- to zaokrąglenie czerwonego pola troche ci się nieskoponowało z resztą

Plusy:
+ ładne menu nawet
+ ładne białe tło :]

Ogólnie nie mi oceniać. Powiedziałem tylko co mi się nie podoba. Oceny nie wystawiam bo sam lepszej grafy bym nie zrobił tongue.gif
Chewolf
Cytat(11111 @ 2005-05-15 23:40:44)
Mam w planach jeszcze dodanie księgi gości oraz dodanie możliwości pisania opini o mnie.

To chyba masz juz jedno z glowy bo ksiega gosci jest po to by wyrazac opinie... wiec moga pisac o tobie i o twojej stronie. winksmiley.jpg
Cytat(bregovic)
64 kb

Skąd Opera pokazuje 66 kb ! smile.gif(przydałoby się troche skompresować)
Ogólnie ładne, choć podejrzane.Lepsze to od czegoś brzydkiego i nie estetycznego.Przydalyby się divy zamiast tabelek oraz oczywiście zero błędów związanych z validatorem html.
11111
uwaga zmieniłęm adres na
http://rmbac.xn.pl
Vertical
Jak dla mnie to niepotrzebnie w tym górnym menu po najechaniu na link zakrywa się napis... Oprócz tego jest OK
Daimos
dlugo sie laduje mi troche, a Ty jeszcze nie oszczedzasz na obrazkach winksmiley.jpg
ten obrazek na przyklad moglby byc przynajmniej o 2/3 mniejszy snitch.gif po co tyle bialego tla ;p
no i to menu, jak najade to nie widze na co najechalem, taki test pamieci ? winksmiley.jpg
wogule jakos stronka mi wyglada jak z templetow biznesowych :/



nie przeczytalem wszystkich postow od razu, to jak to tak, dajesz do oceny szablon i to ledwo przerobiony snitch.gif nie podoba mi sie to winksmiley.jpg chcesz zeby oceniac to co przerobiles czy szablon ? przerobiles niewiele
pszem
Potwierdzam, stronka ładuje się koszmarnie długo (mimo że mam b. szybkie łącze) - zwłaszcza banner :/

Cytat(Chewolf)
Przydalyby się divy zamiast tabelek

A z jakiego powodu divy są lepsze od tabelek?
dag
Tabele zostaly stworzone zupelnie do czego innego.

Tabela wyswietla sie dopiero po dotarciu do znacznika </table> w przeciwienstwie do <div>, w ktorym nie trzeba czekac na przerobienie/przeslanie calej zawartosci w bloku.
pszem
Nie wiedziałem o tym. A w divach też można wstawiać grafę i inne takie? Można tworzyć w nich coś w rodzaju komórek, kolumn i wierszy o określonej wysokości i szerokości?
Imperior
W divach możesz robić wszystko, aczkolwiek bez przesady... to nie znaczy, że nie wolno używać table! Tam gdzie są wiersze i komórki jak najbardziej. A tak na marginesie to czy aby napewno przeglądarki czekają na koniec </table> ?
Pigula
no wlasnie z tym </table> to chyba nie dokonca bo czesciowo tez wczytuje porzynajmniej u mnie:P
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.