Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: www.prujforum.prv.pl
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
topikk
click click - link mojej strony
dziś bedzie spolszczone mniej więcej 20-23 smile.gif jeszcze jakieś logo sie wstawi i bedzie gucio!
strife
Witam,

A co mamy oceniać?questionmark.gif, przecież to gotowy skrypt IPB... tongue.gif

Pozdrawiam!
Fipaj
Nic na tym forum ciekawego nie widzę - GOTOWIEC!!!!!!!!!
kyno
i gotowa skorka....
nospor
nie no co wy chcecie, jest cool. Coolowe slownictwo. Zamiast zaloguj się lub coś w tym stylu jest :wbijaj. Po prostu dech zapiera laugh.gif

PIszesz: Co jest ziom? Na co czekasz? Loguj się!
powinno być: Co jest ziom? Na co czekasz? wbijaj się!
topikk
co Wy ode mnie chcecie zrobiłem pierwsze forum... nie jest taki doświadczony... no i co, że skin gotowy... sobie go wybrałem na pewnej stronce i mi pasi

PS jaki gotowiec??
strife
Cytat(topikk @ 2005-03-29 17:54:33)
co Wy ode mnie chcecie zrobiłem pierwsze forum... nie jest taki doświadczony... no i co, że skin gotowy... sobie go wybrałem na pewnej stronce i mi pasi

PS jaki gotowiec??

Gotowiec czyli skrypt, który trzeba ci przyznać wgrałes bezbłędnie tongue.gif więcej => http://www.phpbb.pl/

Pozdro!
topikk
to było do Fipaja!

Pozdro
Fipaj
Ale Fipaja nie było, bo wyjechał tongue.gif
______________________

Następnym razem nie chwal się, że zrobiłeś coś poprawnie. Pochwal się, że zrobiłeś coś ekstra, samemu, na przykład sam napisałes forum dyskusyjne.

Chcesz, abyśmy chwalili cię za wypełnienie kilku pól w formularzu - to samo zrobiły miliony (poprawcie mnie smile.gif...). Nie jest to nic nadzwyczajnego

Temat do zamknięcia
______________________

Pozdrawiam, Fipaj
topikk
Cytat(Fipaj @ 2005-03-29 18:28:36)
Pochwal się, że zrobiłeś coś ekstra, samemu, na przykład sam napisałes forum dyskusyjne.

czyli co napisałem. wszystkie subfora są zrobione przeze mnie! aaevil.gif
hwao
Jakis poziom musi byc a nie bedziemy oceniac gotowych skrytow z gotowymi skorkami

Prosze sprobowac jak Pan cos zrobi sam...
Zamykam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.