Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [php+mysql]www.tcck.net
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
AxZx
jak wam sie podoba strona przezemnie zrobiona dla zaprzyjaznionego zespolu?
zespol sie zwie TheCarCrashKids
www.tcck.net

bardziej sie napracowalem nad php niz nad desginem smile.gif
strife
Cytat(AxZx @ 2005-03-11 21:35:57)
bardziej sie napracowalem nad php niz nad desginem smile.gif

Witam,

Widać, lay za ciemny dla mnie oczy bolą... sad.gif Za to podoba mi się bardzo pierwsza strona biggrin.gif początkowa biggrin.gif. A odpowiadając na pytanie jak mi się podoba ta strona? to powiem że jak dla mnie jest ona przeciętna - niczym niezwykłym się nie wyróżnia, po prostu mnie nie przyciągneła, ale to pewnie przez ten layout - jednak od oprawy graficznej wiele zależy. Co do plusów strony to podoba mi się flash z członkami tego klubu(dział BIO), reszta taka sobie. Jeśli chodzi o kod nie wykryłem żadnych poważnych błędów.

Pozdrawiam!
letki
nie jest źle ....
ale wg. mnie czołówka - TOP - troche razi :/
_Mateo
Jak dla mnie jest ok.
@sacrface - a jakby wyglądała styrona np AC/DC, Black Sabbathu albo Guns N'Roses w kolorach tęczy? laugh.gif Przy rockowym zespole musi być czarno smile.gif Acz pewna stronka o tytule 'Radio Maryja 666 Mhz Death Metal Radio station' (radio internetowe) miała lepszy lay... zainteresowanych przekierowywuje na google laugh.gif AxZX - dobra robota smile.gif ale mogłaby być bogatsza ta stronka o jakieś mp3, artykuły fajne itp. Troche za pusto smile.gif

Ocena: 6/10

Pozdrawiam, Mateo
strife
Cytat(_Mateo @ 2005-03-12 11:22:35)
Jak dla mnie jest ok.
@sacrface - a jakby wyglądała styrona np AC/DC, Black Sabbathu albo Guns N'Roses w kolorach tęczy? laugh.gif Przy rockowym zespole musi być czarno smile.gif Acz pewna stronka o tytule 'Radio Maryja 666 Mhz Death Metal Radio station' (radio internetowe) miała lepszy lay... zainteresowanych przekierowywuje na google laugh.gif AxZX - dobra robota smile.gif ale mogłaby być bogatsza ta stronka o jakieś mp3, artykuły fajne itp. Troche za pusto smile.gif

Ocena: 6/10

Pozdrawiam, Mateo

@_Mateo - Jeśli mógłbyś nie przekręcaj mojego nick'a... smile.gif Wiesz uważam że można zrobić strony o tej tematyce w bardziej przyjaznych barwach - tak samo oddające klimat. Po prostu - jako potencjalny użytkownik tak bym to ocenił. - moje zdanie.

Pozdrawiam!
AxZx
hmmm, nie robie stron z roznymi wodotryskami, fajerwerkami i innymi pierdolami bo poprostu nie umiem, a nie chce robic jakiejs kaszany, wiec wole dac cos prostego,
zreszta ja grafikiem nie jestem, nie mam do tego talentu, jak juz pisalem wole sie zajac czescia ktorej nie widac na pierwszy rzut oka czyli php:)
aa co do kolorow itd, to sam tego nie wymyslalem, perkusiscie sie przysnil ten lay i narysowal na kartce a z tego ja cos wymacilem, i jeszcze mnie poprawial hehe, wiec to bylo nasze wspolne dzielo:)
Vertical
Niczym się nie wyróżnia... za duży kontrast pomiędzy logo a tłem a poza tym za mało kolorów, przydałoby się trochę więcej
SongoQ
@_Mateo zgadzam sie ze kolor przy takiego typu zespolach musi byc czarny, ale wyglad powinien byc estetyczny, wszystko ladnie dopasowane zobacz na strony takich zespolow jak:

IN FLAMES
Cradle Of Filth
Puciek
Hmm, prostota, to co zawsze cenię. Mi sie podoba, az jestem ciekaw muzyki happy.gif
AxZx
dziekuje za slowa krytki

jeszcze mam pytanie

czy nie zauwazyliscie przypadkiem ze po kliknieciu czegos z glownego menu np. shows strona sie nie wyswietla, pusta strona biala, i czasem ma adres bez index.php?index=shows a czasem wlasnie z tym a mimo to jest biala, dopiero po refresh normalnie sie wyswietla?

czym to moze byc spowodowane? zauwazylem to na IE, ja uzyam firefoxa i czegos takiego nie uswiadczam, userzy IE skarza sie, i mowia ze im strona nie dziala

co to jest ?
jak zaradzisz?
strife
Cytat(AxZx @ 2005-03-13 22:29:11)
dziekuje za slowa krytki

jeszcze mam pytanie

czy nie zauwazyliscie przypadkiem ze po kliknieciu czegos z glownego menu np. shows strona sie nie wyswietla, pusta strona biala, i czasem ma adres bez index.php?index=shows a czasem wlasnie z tym a mimo to jest biala, dopiero po refresh normalnie sie wyswietla?

czym to moze byc spowodowane? zauwazylem to na IE, ja uzyam firefoxa i czegos takiego nie uswiadczam, userzy IE skarza sie, i mowia ze im strona nie dziala

co to jest ?
jak zaradzisz?

Witam,

U mnie na IE6 jest wszystko dobrze, żadnych białych stron. smile.gif Być może ta biała strona to jakaś pozostałość z pamięci przeglądarki - worriedsmiley.gif niewiem. Mogę Ci tylko powiedzieć że u mnie jest bezproblemowo... winksmiley.jpg

Pozdrawiam!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.