Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Link permamenty ze strony z JS
Forum PHP.pl > Forum > Po stronie przeglądarki
Gagarin40i4
Witam.
Mam pytanie, jestem zielony w temacie, ale prosiłbym o pomoc lub wyjaśnienie.
Czy jest możliwość aby ze strony która używa Java script wyciągnąć link do konkretnej podstrony. Chodzi mi o przypadek gdzy link esjt tylko załóżmy do strony głównej. Tabela natomiast jest w js i w momencie zmiany strony tabeli w linku URL się nic nie zmienia czy jest możliwość aby uzyskać permamenty link np. Do drugiej strony tabeli?
Pozdrawiam
trueblue
Prześledź zakładkę Network/Sieć w narzędziach developerskich przeglądarki.
Gagarin40i4
Obawiam się że nic tam nie znalazłem
trueblue
W czasie klikania w kolejne strony tabeli nie zmienia się nic w tej zakładce?
Być może jest zaczytana cała na początku ładowania strony, albo też dane są osadzone bezpośrednio w kodzie strony.
Gagarin40i4
Tak dokładnie.
Konkretnie chodzi mi o tą stronę
www.binance.com/pl/markets/spot-USDT
Czy jest możliwość aby był Link bezpośredni do na przykład drugiej strony tabeli?
trueblue
Na tej zakładce przy filtrze WS widać skąd pobierane są dane i jak są sukcesywnie dostarczane (jest to połączenie z wykorzystaniem Web Sockets: https://developer.mozilla.org/pl/docs/Web/A...WebSockets_API).
Gagarin40i4
Przepraszam za zamieszanie ale troszkę zmienię koncepcje. Jeśli mam plik źródłowy strony to jest szansa żeby pozyskać stamtąd bezpośredni link do danych w json. Ponieważ tam nie widzę takiego konkretnego źródła, ale jak już mówiłem jestem zielony
trueblue
Tak jak pisałem, serwis korzysta z WS i url do połączenia jest widoczny w zakładce Sieć, po założeniu filtra na połączenia WS.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.