Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z ładowaniem dzieci w funkcji querySelectorAll
Forum PHP.pl > Forum > Po stronie przeglądarki
Less
Mam problem z funkcją: querySelectorAll (JS)

wg informacji powinna ona ładować divy z jakiejś części dokumentu, np. zagnieżdzone w innym divie, a jednak u mnie tgo nie robi:
  1. const cardColors = [
  2. "obr1", "obr1", "obr2", "obr2", "obr3", "obr3", "obr4", "obr4", "obr5", "obr5", "obr6", "obr6"
  3. ];
  4.  
  5. //pobranie wszystkich div-ów z elementu div#gra
  6. const gra = document.getElementById("gra")
  7. let cards = gra.querySelectorAll("div"); //NodeList; metoda getElementsByTagName tworzy HTMLCollection
  8.  
  9. cards = [...cards];


nie działa też taki zapis:
  1. let gra = document.getElementById("gra").querySelectorAll("div");
  2.  
  3. cards = [...cards];


Chciałem oprócz tych divów dodać na swej stronce (gra memory) dodać divy nagłowkowe i inne, ale w tej wersji, jedynej, która u mnie działa (poniżej) już tego nie mogę... sad.gif

  1. const cardColors = [
  2. "obr1", "obr1", "obr2", "obr2", "obr3", "obr3", "obr4", "obr4", "obr5", "obr5", "obr6", "obr6"
  3. ];
  4.  
  5. let cards = document.querySelectorAll("div");
  6. cards = [...cards];


Czy ktoś wie, co może być nie tak?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc, siadam do takich projektów niestety sporadycznie, więc jestem nieobyty, choć bardzo lubię, a tu mi zależy.

Pozdrawiam wszystkich po długiej przerwie
Less
trueblue
Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem "ładować".
Funkcja wybiera/filtruje elementy na podstawie zadanego selektora (podobnie jak selektory w CSS).

Działa poprawnie, wybiera elementy <div> z id="gra".
Less
W takim razie coś dzieje się dalej w programie... jakiej aplikacji użyć dzisiaj do pisania takich skryptów? Polecicie coś?


Najlepiej darmowy lub tani, bo robie to hobbystycznie w wolnym czasie sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.