Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pobieranie danych do php przy pomocy simplephpdom
Forum PHP.pl > Forum > PHP
selen05
Witaj poproszę Cie o pomoc , otóż chciałbym pobrać dane z strony zaznaczam ze jestem początkujący https://www.oddsportal.com/soccer/italy/serie-a/results/ do php . WynikI potrzebuje do analizy .
Przy użyciu simple php dom pobieram tylko niektóry znaczniki html . Natomiast wyniki meczów to wszystko co jest w tabeli nie mogę pobrać być może ze nie jest to technologia html tylko w innej.
Z powodu problemu , który zaistniał mam pytania:
1 .Czy przy pomocy simple php dom można pobrac wszystkie dane jakie są na stronie?
2.Jakie inne biblioteki służa do pobierania danych z internetu do php ?
3.W jakiej technologi jest stworzona tabela z wynikami ? Jak to można określić?
Poproszę o napisanie krótkiego kodu albo naprowadzić jak mam to zrobić tak abym mógł sam napisać kod

Inne dane z strony udaje się pobierać z strony przy pomocy biblioteki simplephpdom do php


Przeczytałem w internecie art w którym dowiedziałem się że niektóre strony są zabezpieczone przed kopiowaniem .
aras785
Nie ma żadnych zabezpieczeń, a po prostu część strony doładowywana jest dynamicznie i dlatego tak się dzieje. Zmień stronę lub sprawdź requesty które robią się w tle.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.