Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Tłumaczenie strony google translatorem
Forum PHP.pl > Forum > Po stronie przeglądarki > JavaScript
swiderek31
Witam,

zastanawiam się nad jedną rzeczą - może ktoś z Was mi podpowie.

Zastanawiam się nad wprowadzeniem tłumaczenia strony (zdaje sobię sprawę że translatory jeszcze nie są tak dopracowane i nie zawsze tłumaczenie ma sens) ale zakładając że bym chciał jednak to czy byłaby możliwość użyć do tego google translatora ale w ten sposób, że mam na przykład ikonę języka angielskiego i po kliknięciu zakładam jakąś sesje czy ciacho i jak mam ciacho to strona wyświetla się przetłumaczona ale bez zmiany url (żeby nie była googlowska) i chodzi mi o to żeby nie tłumaczyła na przykład rekordów z bazy danych w php tylko tak jakby już po stronie przeglądarki. Podpowiecie mi coś?

Z czasem dopracuje sobie ją na swój sposób bez użytku google translatora ...
Tomplus
Zdaje mi się, ale Google robi wszystko aby nie można było robić tego co ty oczekujesz, nie szukałem dokładnie, ale sprawdź czy w Google Cloud Platform jest API do Translatora.


Czytałem że teraz z tłumaczenia bez logowania w Google nie będzie nawet można korzystać.

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.