Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Stronka ze skryptami
Forum PHP.pl > Inne > Hydepark
huberthx
Zapraszam na moją nową stronkę.
http://kodowanie.cba.pl/
Co jakiś czas będę tam wrzucał nowe programiki.
Mile widziane komentarze.
Pozdrawiam
gitbejbe
lepiej nie wrzucaj
huberthx
Czy mógłbyś mi powiedzieć dlaczego ?
Ja tą stronę traktuje jako swoje małe portfolio
viking
Choćby dlatego że w klasie czatu przy każdym zapisaniu wiadomości tworzysz nowe połączenia z bazą.
Tomplus
Jak coś, lepiej skorzystać z githuba do prezentacji swojego kodu.

Dwa... mając stronę o znikomej ilości oglądających na .cba.pl to pisanie tekstów: "wkrótce coś umieszczę" raczej nie ma sensu, bo nikogo nie obchodzi to że coś będzie, szczególnie gdy podobne materiały znajdzie w innym miejscu.
dublinka
Najwiekszy blad to udostepnianie strony na ktorej praktycznie nic nie ma. Jka juz napisal przedmowca. Nikogo nie obchodzi co bedzie bo jesli czegos szuka to chce zeby to bylo a nie czekac. Te wszystkie wejscia co masz to zapewne w 99% jednorazowe + Twoje daje 100%
Uwierz.

Kolejne to puszczanie strony bez domeny. Ktos kto pisze / koduje powinien znac podstawy a podstawa jest domena bo to teraz to malo profesjonalne podejscie do sprawy.
gitbejbe
nie wrzucaj bo te skrypty to jakaś porażka, bardziej do nich pasowałby tutorial "jak nie pisać kodu". Robisz dużą krzywdę dla potencjalnych nieświadomych użytkowników

Czaje że się uczysz, ale to jeszcze nie ten poziom.

btw, jak wspomniał Tomplus, na portfolio śmietnie nadaje się github
huberthx
Dziękuję za krytykę.
Zrozumiałem że jeszcze dużo nauki przede mną.
Gitrix
Nie żeby coś, ale okropnie wygląda to "Strona główna". Czemu nie zrobisz strony głównej w formie bloga? Poza tym, masz footprinty w stopce, zdjęcie w header nie pasuje do tematyki strony, a szablon wydaje się być taki pusty.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.