Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] firma motoryzacyjna
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
yavaho
Zrobilem nowa wersje strony ktora wczesniej była w html
www.herkules.auto.pl
Dział tuning to jakby sklep ale bez "koszyka" - wszystko jest w bazie danych.
U gory jest zrobiony baner we flashu na całą szerokość strony tylko ze jest przeźroczysty i tu jest jeden problem - opera to nieprawidlowo wyswietla i bede musial przerobic flasha specjalnie dla tej przeglądarki sad.gif
Prosze o ocene - a najbardziej interesują mnie wszystkie błedy których ja nie widze smile.gif
strife
Ja tylko wyraże swoje zdanie(IMHO)... Tak więc zmienił bym górne odnośniki ten białe zmieniające się na czerwone, u mnie jakoś nie wyraźnie po podświetleniu wyglądają... nieciekawie... poza tym nie wiem czy to wina Opery, ale górny TOP, co każdą podstronę się ponownie ładuje, nie wiem czy tak miało być, ale mnie to rozprasza... Więcej poważnych błędów nie znalazłem chociaż nie sprawdzałem Validatorem, ale napewno zrobią to inni smile.gif

Ogólnie 8/10

Pozdrawiam!
Vertical
Widzę tylko dwa błędy:
1. Logo... zbyt mało rozbudowane, zrób jakieś stałe logo, i żeby obrazek był na całą szerokość
2. Ten formularz logowania (przynajmniej pod Operą) baaardzo się rozjeżdża, nie jest napisane gdzie wpisać login ani hasło, A submit jest zdecydowanie za mały
dr_bonzo
1. Kolor napisow w menu po lewej: niebieski na niebieskim -- bardzo nieczytelny -- za to bialy jest czytelny.
gdaq
Dla mnie kolosystyka menu po lewej rodem z TVN.
A co najwazniejsze pod OPERA head znika po czesci sprawdz sobie zobaczysz jaki jest efekt. Nie ma calej czesci stalej ktora zauwazylem jak odpalilem mozille a wystepuje tylko animacja
yavaho
Gorny baner tak jak pisalem w pierwszym poscie nie jest w calosci widoczny pod Opera - opera nie obsluguje "transparent" we flashu i wszystko jest biale. Normalnie to pod flashem jest tlo w divie ktorego wlasnie nie widac w Operze.
Zauwazylem ze pod IE kolorystyka strony jest lekko ciemniejsza niz pod innymi przegladarkami. I pod IE kolor czcionki w menu po lewej jest bardziej kontrastowy w porownaniu z tłem. Grafika jest zrobiona w plikach PNG.
Formularz logowania juz sie nie rozjezdza w Operze ale po odswiezeniu strony nieznacznie sie powieksza :?:
dr_bonzo
Czytalem ze IE ma problemy z wyswietlaniem PNGow -- moze dlatego w IE jest to tlo ciemniejsze, wiec jest bardziej czytelne.
gdaq
Moim zdaniem musisz zrobic cos z ta grafika w naglowku bo to bardzo kiepsko wyglada pod opera

gdaq
yavaho
Włozyłem tło do flash'a ale wszystkie sasiadujace elementy grafiki musialem zmienic z PNG na GIF bo w IE rozniły sie odcieniami. A w PNG były nawet 3x mniejsze sad.gif
Ociu
Szczerze mówiąc, to mi się nic nie podoba.
Vertical
Już widać logo na Operze (nie wiem czy coś zmieniałeś z logo czy nie ale już widać). Tylko ten formularz logowania... nie jest na razie w niczym potrzebny...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.