Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [inne][PHP]Wklejanie zmiennej do formularza innej strony
Forum PHP.pl > Forum > Przedszkole
kamil934
Cześć,

Jest to mój pierwszy post na tym forum, dlatego jeśli piszę nie tam gdzie trzeba, to z góry przepraszam moderatorów/administratorów, którzy muszą po takich jak ja ogarniać bałagan.


Mam taki problem - chciałbym stworzyć stronę, która będzie mi samoczynnie monitorowała statusy ksiąg wieczystych nieruchomości.

Szukam rozwiązania, które chwyci numer księgi wieczystej np. GD1A/01234560/1 i wklei do formularza na niezależnej stronie www.jakasNiezaleznaStronka.pl

Czy istnieje jakieś rozwiązanie aby bez ingerencji użytkownika strona samoistnie wykonała takie ruchy: kolejno -> wpisała te dane na obcej stronie -> sprawdziła dane właściciela -> wrzuciła Dane aktualnego właściciela do zmiennej i monitorowała(przeładowała sobie sama) to raz na dobę ?

wiem, że jak już dostanę się na stronę zmienne mogę pobrać np. za pomocą biblioteki "Simple_html_Dom_Parser" aczkolwiek samo wejście do systemu bez fizycznej ingerencji użytkownika stanowi dla mnie barierę nie do przejścia.

z góry dziękuję za chęć pomocy, pozdrawiam ! smile.gif
gitbejbe
google -> curl

pierwszy link
https://stackoverflow.com/questions/2789653...and-get-results
kamil934
Dziękuję za pomoc. smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.