Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Proszę o ocenę mojego forum
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
kristoffonos
http://members.lycos.co.uk/krystofeler/phpbb2 - adres forum "Super forum"

Zapraszam na moje forum internetowe. Są tam prowadzone rozmowy na temtaty gier, filmów i seriali, kuchni (między innymi, jak zrobić chruściki, wafle i kołacze:P) i istnieje także dział dowcipów wraz z luźnym działem.

Nazwa forum to "Super forum". Obecnie, po 3 dniach działania na forum jest zarejestrowanych 15 i mamy już 42 rozpoczęte tematy i 162 posty.

Może jeszcze czym was zachęcę:
*kiedy się rejestrujecie, nie musicie po rejestracji wchodzić na maila, aby aktywować się na forum. Wystarczy, że się zarejestrujecie na forum i bezpośrednio po rejestracji możecie sie zalogować i działać na forum.
*istnieje bardzo rozbudowany system rang ze względu na ilość postów
*został wprowadzony system punktowy - 10 punktów za każdy nowy post, 7 punktów za odpowiedź na posta. Co tydzień aktualizowany jest ranking punktowy w dziale "Działalność forum". Są też różne konkursy, w których można wygrywać punkty.

Myślę, żę jako tak was zachęciłem. Wasza sprawa czy wejdziecie, czy też nie, jednak obiecuję, że gdy wejdziecie, to nie pożałujecie. Oceńcie sami.

ADMINISTRATOR "SUPER FORUM" - KRISTOFF
Vertical
A co tam jest Twojego?
Cytat
Forum o jakim marzyłeś...

...ale ja marzyłem o IPB tongue.gif
dr_bonzo
Cytat
Chcesz by inni ocenili Twoje dzieło? Oto właściwe miejsce

J.w. -- twoj post jest tylko reklama forum.
kicaj
Strona o wszystkim i o niczym
Kazdy moze robic wszystko, ale nic do zrobienia nie ma

Oceny nie ma za co wystawic...
Bastion
hehehehe smile.gif a mnie po raz pierszy rozbawilo w dniu dzisiejszym jak czytalem to to wyzej biggrin.gif ma chopak gadane
NuLL
Ja gratuluje poprawnego zainstalowania forum :roftl:
hwao
Tam nie ma co oceniac calosc jest phpBB
Kod
Powered by phpBB modified v1.8 by Przemo © 2003 phpBB Group


Zamykam traktuje jako reklame...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.