Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [inne] Slider jQuery - gdzie taki znajdę
Forum PHP.pl > Forum > Przedszkole
Czikusek
Witam, szukam slidera jquery, który będzie responsywny i pokaże obrazek, a obok niego kilka zdań opisu. Pod sliderem będzie < 1/3 > czyli jakiś najprostszy. Szukałem w necie, ale jest tego całe mnóstwo i wszystkie skomplikowane jak dla mnie. Może ktoś doradzić coś?
nospor
A co jest skomplikowanego w podpieciu biblioteki danego slidera i odpalenia komendy podanej w dokumentacji z kazdego z nich? Nic prostrzego nie wymyslimy.
Czikusek
@nospor, chodzi mi o to żeby ten slider był prosty i responsywny, a wszystkie co do tej pory widziałem takie nie są. Ja potrzebuje najprostszego sliderka, który zmieni co X sekund obrazek i pokaże opis do niego. Do tego pokaże nawigację w stylu < 1/3 > i tyle. Szukałem w necie, ale tego jest mnóstwo i tak jak napisałem wyżej - każdy z nich jest napchany jakimiś bajerami których nie potrzebuje, a po co mam ładować XXX danych skoro i tak tego nie będę używał. Nie mogę znaleźć prostego slidera dlatego zwróciłem się z zapytaniem tutaj...
trueblue
http://lyfeyaj.github.io/swipe/
W callback ustaw sobie tekst i numerację.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.