Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ocena pomysłu na serwis dla Programistów
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
LowiczakPL
Byłem dziś na targach pracy w Poznaniu i podszedłem do stoiska infoPraca aby zweryfikować swoje CV bo oferowali taką usługę za free.

Nasmarowałem w swoim CV mnóstwo linków do stron i serwisów, które zrobiłem, zajęło to całą stronę, Pani uświadomiła mnie że fajnie jak zamieścił bym tam tylko 1 link który zawiera moje portfolio.

Czy znacie taki serwis gdzie programiści mogą stworzyć szybko i bezboleśnie swoje portfolio i jest to RWD i przyjemne dla oka.

Ja nie miałem nigdy potrzeby i czasu na tworzenie strony z portfolio, nie szukałem po prostu pracy a ostatnio tak wyszło ze muszę.

Zastanawiam się czy jest ktoś taki jak ja kto nie ma strony z portfolio a mogła by mu się przydać.

Kto by chętnie stworzył sobie szybko i sprawnie swoje portfolio, bez kupowania domeny, stawiania serwera, szukania szablonów, i sklejania w całość.
Pyton_000
https://stackoverflow.com/users/story/3732803 smile.gif (nie patrz na content bo tam bieda ale można fajnie ogarniać)
LowiczakPL
Nie zwróciłem nigdy uwagi że tam są oferty pracy wink.gif qrcze jak to człowiek uczy się całe życie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.