Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www]strona klasowa
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
11111
Proszę o ocenę mojej stronki.
http://www.2f.54.pl
revyag
Pierwsze wrażenie jest takie, że strasznie pusto tam jest. Mnóstwo wolnych przestrzeni, które wręcz błagają o ich wykorzystanie smile.gif.
Kolejna sprawa, to czcionka w menu po lewej. Jest po prostu brzydka, należałoby ją zmniejszyć i zmienić na jakąś wyjściową (verdana, tahoma). No i jakiś odstęp między lewą krawędzią i menu też by się przydał. To samo z napisem pod banerem, z 10pikseli odstępu po lewej stronie i od razu lepiej będzie się to oglądać.
A poza tym to nie ma za bardzo co oceniać, bo jak napisałem na początku straszne pustki są na stronie.
11111
Jeżeli chodzi o pustki to potrzeba czasu by to wszystko uzbierać i napisać, a z moją klasą jest to wyjątkowo trudne od 2 miesięcy prosze o ich opis lub zdjęcie i na razie nic.

revyag: taka czcionka jak teraz jest na stronie głównej jest lepsza?
revyag
Pewnie że lepsza smile.gif. Zrób jeszcze niewielki odstęp z lewej strony menu, smile.gif
11111
Tak żeby linki nie były całkowicie po lewej stronie tylko przesunięte jakąś spacje w prawo?
revyag
No nie no, bez przesady, nie będziemy tu czatowac przecież. Strona została dana do oceny a ja powiedziałem co myślę. Tyle. No offence smile.gif
Vertical
hmm... czuję pewną pustkę. Oprócz gradientu w lewym menu oraz logo nie ma tam praktycznie nic...
Cytat
Jeżeli chodzi o pustki to potrzeba czasu by to wszystko uzbierać i napisać

Według mnie potrzeba tam nie tylko tekstu, ale też trochę więcej kolorów, bardziej rozbudowanego menu, jakiegoś tła... Na razie słabo
Puciek
Ile bialego *_*
O niebieski, niezauwazylem cie
A logo, sory tez cie nizauwalyzlem
Kanal RSS - ciebie odrazu zauwazylem

EDIT
_____
O RSS ty niedzialasz chyba biggrin.gif
cfk
pierwszy błąd: pod ie6 sp2 pada kodowanie...pod grugie troche biało....może chociażbyś jakies tło wstawił zawsze lepiej to wyglada...niektóre zdjęcia są troche na siłe rozciągniete i z forum coś nie tak bo jak najeżdzam na jakis link i robi sie on "active" to wyskakuje informacja o zmianie adresu szkoły....troche jeszcze do poprawienia, ale gorsze widywałem (np swoej);p
pozdro
11111
Co sądzicie teraz o mojej stronce?
cfk
mi sie sypie ta strona pod ie więc nie moge jej obejrzeć....
11111
Musi działać ja tą strone testowałem na IE 6.0 + service pack 2 i na Firefox i działało bezbłędnie
cfk
jakaś chwilowa awaria musiałą być....ale nic prawie nie poprawiłeś z tego co ja napisałem...kodowanie pada, biało tylko z tym active jest lepiej...ale za to forum sie nie odpala prawidłowo..znaczy chodzi o to że sie odpala, ale tak po 10 sekundach wywala mnie na jakaś inna stona gdzie nic nie działa, obrazki sie nie ładują etc...
letki
Strasznie słaba :/
pusta ! mało estetyczna jeśli chodzi o grafikę :/
popracuj nad czołówką ...
zrób konkretniejksze menu i dopracuj troszkę stronę ...
strife
Cytat
Warning: mysql_connect(): Too many connections in /home/www/pawe10.freestarthost.com/sonda1/common.php on line 207
Unable to connect to the database!


Tak wiec nie moge ocenić, tej strony sad.gif jedynie layout - w tej kwesti powiem, ze jakby zbyt biały, ale kto co lubi. tongue.gif Acha proponuje dodać gdzieś w kodzie
  1. <?php
  2.  
  3. mysql_connect('host', 'user', 'pass') or die();
  4.  
  5. ?>

Żeby nie było w przypadku utraty połączenia z bazą takich błędów jakich mam teraz nie miły zaszczyt oglądać.. smile.gif

Pozdrawiam!

EDIT

W downlandzie nie ładują się style... [może tylko na Operze.]. A co do strony całej samej w sobie to jak na strone klasową może być. Nie jest nadzwyczajna, ale nie jest też bardzo słaba... coś pomiędzy...

Pozdrawiam 2x biggrin.gif
gdaq
ja bym wysrodkowal reklamy googl'a na dole. Poza tym cos bym zrobil z headem bo jest troszke za wyoski. W wiekszosci przypadkow robi sie kolo 100px i jeszcze jedna uwaga akcja onmouseover w prawym gornym rogu po najechaniu "links" powoduje pojawienie sie paska przewijanego w poprzek kiepsko to wyglada



Gdaq
_Mateo
Fajną masz tą szkołe, że ci pozwala umieszczać reklamy... smile.gif A co do strony - troszkę zbyt pusta, i skrypt sondy - szczerze - kitowy! Jeśli nie potrafisz napisać własnego systemu sond, to zwróć uwagę na skrypt Advanced Poll -- jest świetny, i na plikach textowych (jak nie masz MySQL'a). Menu jest trochę zbyt liniowe - można by go jakoś urozmaicić. Ale w sumie strona wykonana nieźle. Moja ocena: 4/6.

Pozdrawiam, Mateo
Hpsi
mnie tam najbardziej się podoba:
Strona zgodna z specyfikacją XHTML

a przy sprawdzaniu poprawnosci kodu przez validatora pierwsze co mi sie ukazuje:
This page is not Valid XHTML 1.0 Transitional! smile.gif i malutka ilość błędów smile.gif

a pozatym moze byc smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.