Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kontakt z Klientem Online
Forum PHP.pl > Forum > Kontrola i zarządzanie projektami
duszek
Jak w temacie, czy znacie jakieś gotowe rozwiązanie do instalacji na własnym serwerze które ułatwi kontakt z klientem w kwestii realizowanych projektów?
Chodzi mi o schemat, gdzie klient ma wysyłane dane dostępowe do Panelu i tam jest kontynuowana rozmowa na temat rozwoju projektu oraz wymiana ewentualnymi plikami, załącznikami...
Gdy ktoś udzieli odpowiedzi to druga strona jest informowana na maila o udzielonej odpowiedzi bądź też o wskazanych zmianach.

Obecny kontakt z klientami drogą mailową to ogromne utrudnienie, gdzie klient jak to klient wysyła niejednokrotnie wiele plików w różnych mailach z używaniem funkcji odpowiedz, lub też porusza wiele tematów w kwestii zmian bez zmiany tytułu co utrudnia ewentualny powrót w poszukiwaniu konkretnej wiadomości - nie mówiąc gdy dojdzie do tego kilku klientów jednocześnie, a chodzi o pewne wymuszenie na klientach konkretnych zasad, jak kategoryzowanie korespondencji czy przydzielanie tagów - nawet przez samego kierownika projektu.

Byłoby fajnie gdyby znaleźć gotowca, bo liczba zleceń na obecną chwilę uniemożliwia postawienie własnej platformy...

Z góry dzięki za pomoc smile.gif
kayman
http://www.redmine.org/
GrupaZero
Proponuję raczej zainteresować się GitLab'em (nie musisz nic instalować), stworzyć prywatne repozytorium kodu per projekt, poprosić klienta o rejestrację, bądź też zarejestrować mu konto, a następnie niech tworzy zadania.
Możesz łatwo wdrożyć np. Kanban i zwinnie zarządzać tymi zadaniami z bord'a. Tutaj link jak to wygląda https://about.gitlab.com/2017/08/23/issue-b...ds-anniversary/
Lion
Do Kanbana świetnie nadaje się także YouTrack.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.