Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Mailing
Forum PHP.pl > Inne > Hydepark
nimka
Czytam, czytam i nie mogę dojść jak to jest z tym mailingiem. W jaki sposób go zorganizować, aby po pierwsze było to legalne, a po drugie, aby doszedł do każdego i nie wpadał do spam-u.
aras785
użyj gotowych rozwiań: freshmail, mailerlite (polecam!) smile.gif
nimka
Tylko do tego trzeba mieć bazę maili? Można ewentualnie taką bazę sprawdzonych maili zakupić? Wykorzystać?
aras785
O pewnie, że trzeba mieć własną bazę maili... Ty chcesz wysyłać do wszystkich na świecie czy do konkretnej grupy docelowej?
Pyton_000
I tak rodzi się spam... :/
gornik
Co do spamu to musisz posiadać w miarę świeżą lub wyczyszczoną bazę. Im mniej odbić tym lepiej.
Oczywiście na wysyłkę musisz posiadać zgody marketingowe i nie słać zbyt denerwujących kampanii tak żeby osoby do których trafi wiadomość nie oznaczyły ją jako spam - trzeba dbać o reputacje smile.gif

Na wstępie polecam wywalić duplikaty i wyczyścić bazę pod kątem maili tymczasowych i starych providerów którzy już nie istnieją a po pierwszej wysyłce wywalić z bazy bounced mails.

Ja od jakiegoś czasu przerzuciłem się z zagranicznego providera na Polskę ze względu na ceny, używam tej platformy hotsender.pl którą mogę polecić, śle ok. 80 tysięcy maili miesięcznie do swoich klientów i nie mam problemów ze spamem smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.